Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha egy srac osszekevert egy masik csajjal?

Figyelt kérdés
Facebookon bejelolt egy csajt, azt hitte, hogy en vagyok az, de az az illeto iszonyat ronda es szerintem nem is hasonlit ram. Csak en fujom fel vagy jogosan sertodtem meg?
2015. jan. 1. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mást jelölt be?

Nem látott téged előtte, hogy nem ismert fel?

2015. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem, csak ugyanugy hivnak bennunket. Nagyon gyakori csaladi nevem van es azt hitte en vagyok az.
2015. jan. 1. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
kovács?
2015. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Még mindig nem értem.

Az addig rendben van, hogy ugyanaz a nevetek, de ha nem látott téged előtte akkor ne várd, hogy felismerjen.

Ha meg csak egy régi képet látott vagy tudom is mit akkor lehetséges, hogy nem ismert fel.

Ez a női gondolkodás fogja sírba vinni a férfi nemet.

Megtalált azóta? Ha igen, akkor nincs miről beszélni.

Le kell zárni ezt a részét ennek a történetnek.

Még hónapok múlva is ezt akarod a fejéhez vágni?

2015. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem erted. Latott eloben is, utana be akart jelolni facebookon. Es valami masik csajt jelolt be, azt hitte az vagyok en, ugyanaz a nevunk, ugyanott vegeztunk es ezek szerint szamara kulsore is hasonlitok, pedig nem igy van...Pont ezen akadtam ki, hogy olyan rondanak talal, ha azt hitte en vagyok az a lany.
2015. jan. 1. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:

"Pont ezen akadtam ki, hogy olyan rondanak talal, ha azt hitte en vagyok az a lany."


Vagy egy még egyszerűbb magyarázat, hogy a telefonjárol keresett meg, kicsiben látta csak a képet, felületesen nézte meg...Feleslegesen izgulod ennyire túl a dolgot. Nem volt jogos megsértődni, szerintem örülj, ha nem írt le egy hisztis p**csának. Egy apró, banális kis dolgon akadtál ki.

2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!