Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl kevés dolog érdekel a PC játékokon kívül ahhoz, hogy egy normális párkapcsolatot ki tudjak alakítani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
játsz tovább aztán majd ha meguntad kezd el a rendes életed
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit, ez így a jó, több nő marad a normálisaknak.
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd idővel fog, engem is csak az érdekelt egy időben, ma már nem tudok leülni játszani, egyszerűen nem bírok kikapcsolódni se, 10 perc alatt minden játékot megunok, pedig régen napi 20 órát képes voltam gép előtt warcraftozni.


Mit tegyél ?

Változz meg, komolyodj meg.

2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nőj fel
2015. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy gitárt
2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz megváltozni, akkor ismerkedj a játékokon belül. :D FIFA World-ben én mindig bejelölöm barátnak az emberkét, aki ellen játszottam. Egy párszor már rámírtak ott külföldiek. A múltkor egy spanyol fiú "lebébizett", bár spanyolul, azért annyit még én is értek. Nekem mondjuk annyira nem, de biztos vannak lányok, akiknek ez bejön. Csak dicsérd a kedvenc csapatát és focistáját, azt szeretjük. :)
2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 tietek lehet mind! Majd ha válópernél viszik a fél házat, meg a jól menő vállalkozásod felét, akkor jussak eszedbe!
2015. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!