Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog azzal vígasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog azzal vígasztalni itt a srácokat, hogy családapának még jók lesznek?

Figyelt kérdés

Valahányszor erről olvasok itt, mindig felszalad a szemöldököm. Elvileg érett, felnőtt nők a legteljesebb lelki nyugalommal írják le, hogy aki nem kell a lányoknak, az higgadjon le, majd akkor előveszik, amikor férjet és apát keresnek maguknak. Ekkora vérlázító ökörséget max. politikusok szájából hallani más témában, de őket szidják is rendesen.

Először is: emberi lényekről van szó, érzésekkel és egészséges vágyakkal. Ehhez képest azzal szembesülnek, hogy nem tekintik őket többnek egyszerű haszonállatoknál.

Még ha meg is tennék, amire "kárhoztatják" őket, mindig ott lesz mögöttük egy tönkrement fiatalkor és az ebből eredő lelki törés. Ez pedig pszichésen olyan szinten képes tönkrevágni az embert, hogy akár soha többé nem lesz teljes értékű ember, max. vegetáló roncs. Arról nem is beszélve, hogy milyen érzés lehet az, hogy akik tegnap még undorodva elzavartak maguktól, ma már foggal-körömmel kapaszkodnának-vajon miért?!

Szóval egyszó, mint szá-hogy képes ilyet bárki is-elvileg felnőtt emberként-komolyan gondolni?



2014. nov. 28. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
szerintem akik ezt mondjak, arra gondolnak, hogz amikor a no felno es abbahagyja a kurv.lkodast es csaladot szeretne, akkor nem egy k.cs.ogot fog valasztani aki cigizik, iszik meg veri a noket, hanem egy szorgos dolgos torodo visszahuzodo embert:)
2014. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak felületesen olvasgatok itt, de nem nagyon olvastam még ilyen hozzászólásokat.


Egyébként igazad van, kicsit úgy hangzik az egész, hogy miután a nők sokat szexeltek azokkal, akik igazán vonzóak számukra, jó lesz a nem túl vonzó balek is férjnek meg a gyerekek apjának.

2014. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, zokni. De önmaguk sajnáltatása megy folyamatosan, hogy szegényeknek még a k...válkodás miatt is mnnyit kell szenvedni, bezzeg a fiúknak milyen jó! De ha egy ilyen szerencsétlen srác el merészel menni hivatásoshoz és megtudják, kb. gyilkosként kezelik. Ennyit róluk!
2014. nov. 28. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ne nézd ennyire negatívan a dolgokat, rengeteg normális lány van. Persze nem árt a jó emberismeret, hogy megtaláld őket :)
2014. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké! Úgy legyen!

Bocs a kérdésért, de ha ezt gondolod, akkor miért ez a neved? :)

2014. nov. 28. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"Azért ne nézd ennyire negatívan a dolgokat, rengeteg normális lány van."


Hol? A Holdon? Mert Magyarországon biztos nincs. Ez a flegma libák, és az önmaguktól totálisan elszállt királylányok országa. Még a normálisnak tűnő visszahúzódóbb lányoknak is olyan igényeik vannak, hogy azt lehetetlen teljesíteni.

2014. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nevem csak arra utal, hogy sérti a fülemet a "párom" megnevezés, se többre, se kevesebbre :)
2014. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van teljesen sajnos. :/


Hát hiába engem nem vigasztalnak vele,és hülyére sem tudnak majd venni ilyen nők később sem,mivel ilyennel nem fogok összejönni az is biztos... nem leszek pótlék,annál a magányom is jobb sokkal...

2014. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem írok. Nem fogsz érte szeretni, de amilyen fiúkat nem akartam anno barátnak, később férjnek ugyanúgy nem akartam.
2014. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
te legalább őszinte vagy.
2014. nov. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!