Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya, ha egy lánynak izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ha egy lánynak izmos karja van és kockahasa?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy nagy és vastag izmaim vannak, hanem inkább sovány vagyok, és úgy kockás a hasam.

2015. jan. 1. 22:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor ez még nem olyan csúnyán sovány?
2015. jan. 1. 22:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Számomra nem. Van, akinek ez már nem tetszik, én meg bolondulok az ilyen nőkért. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.
2015. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ilyen tulajdonságokat a barátaimtól várok el, nem a nőmtől.
2015. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
engem nem zavar, hanem vonz a karcsú test, mikor a hasa úgy finoman kikörvonalazódik, mondjuk melben a nagyobb szerintem jobb, de ha tényleg így nézelki, akkor nekem nagyon teccel (kár, hogy van barátnőm......) ő is kb úgy nézki mint a képen, izom nélkül, nagyobb mellel
2015. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: "kár, hogy van barátnőm" Priceless. :D
2015. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a típus, amit leírsz. Szerintem szexi :)


35F

2015. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#14: Mi az hogy kár hogy van barátnőd??! :O
2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valóban a 14-es kissé elhamarkodja a dolgot. :P
2015. jan. 12. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!