Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, nektek jelent bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, nektek jelent bármit is egy csók?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy megfektetni akarjátok még jobban a nőt.


Hat èrzelmileg?

Mit gondolsz, ha a csókodra a nő visszacsókol nagyon lágyan és közben átölel?


2015. jan. 2. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vad szex lesz ma éjjel:D
2015. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,minket ez nem érdekel! Mo mind csak szexmániás köcsögök vagyunk!!!négy!!!!
2015. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Katolikus plébános ***** válasza:
53%
Nem jelent nagyon semmit,kikéve ha a párom teszi na akkor jotérzem.
2015. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem köcsögöztem le senkit! Egyszerüen úgy gondolom, nem hat rátok úgy, mint ránk. Bennünk egy lavinát indít el.
2015. jan. 2. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen jelent, ez is már a testiség élvezete. Az érzelmi oldal meg nálunk fordított sorrendben van mind csajoknál


Csajoknál bizalom kell ahhoz, hogy érzelmileg megnyíljanak, és csak utána engednek testi közeledésnek.

Nekünk testileg könnyű megnyílni, érzelmeket illetően már csak később nyílunk (arra érdemes csajnak), bizalom meg csak komolyabb kapcsolatban alakul ki.

2015. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze itt főkènt arra gondolok, amikor oda vagytok egy nőèrt ès először sikerül megcsókolni.
2015. jan. 2. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
ha oda vagyok a lányért és sikerül először megcsókolnom és visszacsókol az nekem nagyon sokat jelent. Részsiker. és ezt nem a szexre értem hanem a kapcsolatra ;)
2015. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es , én sem azt írtam , hogy te írtad! :D
2015. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem. Bocs
2015. jan. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!