Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentett neki bármit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentett neki bármit is szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyonnagyon bejön egy srác körülbelül 2 éve. Eddig mindig hagytam elmenni amikor szingli volt, pedig ott volt a lehetőség kimutatni neki, csak egyszerűen én ilyen félős vagyok, így megmaradtam mindig csak a barátjának. Most hétvégén viszont buliban úgy adódott, hogy mindenki ölelkezett (az most mindegy miért), és szorosan megöleltem őt, akkor és ott úgy éreztem nincs innen visszaút, valahogy automatikusan jött, hogy megcsókoljam, és megtettem. Először csak szájrapuszi lett belőle, aztán ő folytatta, és hosszabb csók is lett (hozzátenném, eszméletlen jól csókol, te jóég, bár lehet csak elfogult vagyok). Utána mosolygott rám, és így ennyi, azóta nem beszélt róla, pedig találkoztunk is, de csak ugyanúgy bánt velem, ahogy azelőtt. Illik róla tudni, hogy nagyon sok csajjal volt már. Tehát akkor semmit sem jelentett neki? :( Ha semmit, akkor miért mosolygott rám úgy utána, mintha erre várt volna? :( 19L

2014. ápr. 14. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha utána nem keresett fel komolyabb céllal, akkor valószínű, h számára csak egy alkalmas dolog volt! :) Vagy írj rá és kérdezd meg tőle te, h ő azt,h gondolta mert végül is vissza csókolt.
2014. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg kihasználta a szitut.
2014. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért most kérte volna meg a kezed helyszínen? Ne dugj engem hideg fémmel! "Fú de rossz!"


Mr. Slave

2014. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle. Mindenképpen személyesen.
2014. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!