Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a zene miről szól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a zene miről szól?

Figyelt kérdés

Zanzibár-szerelemről szó sem volt

Én úgy fogom fel,hogy két emberről, akik barátok voltak, az egyik többet érzett, de mégsem jöttek össze.

Szerintetek?


2015. jan. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy a hold dalol
2015. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom valójában miről szól, de igazából mindenki szabadon beleképzelheti a saját történetét. :)

Én az akkori páromra gondolok ez alatt a dal alatt, akivel összejöttünk, majd szakítottunk, de külön hiányoltuk egymást. Újra összejöttünk nem volt az igazi megint szétváltunk. Az én részemről szerelem volt, de arról igazából szó sem volt. Ha érted mire gondolok. Mert a viszonzatlan szerelem úgy sem lesz teljes sosem.

2015. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem nagyon jó fiú-lány barátokról, ahol a srác beleszeretett a lányba, és le akart feküdni vele, de a lány észnél volt és nem ment bele. Ezután elváltak útjaik, de szeretettel emlékeznek egymásra.
2015. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!