Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről tudok vele beszélgetni?...

Miről tudok vele beszélgetni? 14/L

Figyelt kérdés
Arról van szó ,hogy bejön egy srác. És szerintem én is neki. De olyan padhelyzetben vagyok nem tudunk miről beszélgetni. :3 egyszerűen nem tudok miről ... Szeret táncolni és énekelni ,de erről gondolom nem szívesen beszélnek! És itt el is akadt ,mert nem egy társasági lény. Inkább csak 1-2 emberrel beszélget és ennyi! Mi az ,vagy mik azok a témák ,amiről szívesen beszélhet?

2014. máj. 11. 08:38
 1/6 anonim válasza:
Először is kérdezz róla! Tehát ismer meg, pl mi a kedvenc színe, száma, stb... majd utána találtok közös témát!
2014. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van közös edzés/suli/szakkör/óra akkor arról. Mindig a közös élményekről érdemes beszélni mert abba ő is bele tud szólni:)
2014. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy kérdezz arról amit ő szeret

Magáról mindenki szeret beszélni

2014. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kislány! Nem padhelyzet, olyan nincs, hanem patthelyzet. Ez a sakkban használatos kifejezés, amikor nincs ugyan matt, de nem tud lépni az ellenfél.

Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy fiúkkal foglalkozz, pláne, ha ilyen nyögve nyelősen megy. Lehet, hogy tetszik, de az még kevés. - A közös érdeklődési kör hozza össze általában az embereket. Kár, hogy nem jártok valami közös különórára, jó lenne, ha ugyanaz érdekelne mindkettőtöket. Kérdezd meg, mi érdekli, mit szokott a tanuláson kívül (ha tanul :)) csinálni. Szokott-e moziba járni, szokott-e olvasni, melyik a kedvenc sportja, űzi-e, szokott-e - esetleg a szüleivel - kirándulni járni. Ha a szüleid beleegyeznek, hogy barátkozzatok (de ilyen fiatalon tényleg ne menjetek ennél tovább), akkor el lehet őt is hívni, ha mondjuk a család elmegy kirándulni a hétvégén. Ilyesmiket lehetne tenni. De hogy felkeltsem az érdeklődésed a könyvek iránt - és akkor nem is írsz olyat, hogy "padhelyzet", mert bővül a szókincsed, elsőnek olvasd el talán a Ketten a halál ellen című könyvet, nagyon szép, megható, romantikus, biztosan tetszeni fog. Könyvtárban megtalálod. Szia.

2014. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben keresnék egy tánciskolát, ahol indul valami tánckurzus, ami bejön. Aztán kérdezd meg tőle, lenne-e a táncpartnered, mert sehol nem találtál magadnak párt, pedig igazán mindenhol kerestél... :)

Nagyon mellé nem foghatsz így, mert általában a srácokat nehezebb táncra fogni.

Ha már rendszeresen találkoztok, közös a hobbi, akkor már lesz közös téma, és megoldódik a paTThelyzet. :)

2014. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D a tánciskola még jól is hangzana csak épp kétballábas vagyok :P és egy másik dologra kitérve (túl fiatal vagy) igen tudom ,de úgy is kell egy ,ahogy mondani szokták "tini szerelem" de csak ennyi ,és az is lehet hogy csak azért szeretem ,mert akiket fiúkat ismerek mind ,hogy is mondjam nem valami normálisak ... Ő meg okos, vicces és nem tudom leírni van valami plusz benne ,de nem tudom mi :33
2014. máj. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!