Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Net szerelem. Ugye nem létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Net szerelem. Ugye nem létezik?

Figyelt kérdés

Több, mint 11 hónapja beszélgetek egy lánnyal, de csak neten.Eleinte keveset beszéltünk, de egy idő után szinte mindennap. Egyszer volt olyan, hogy 2 hétig nem tudtunk beszélni. Szoktunk skypeolni is kb.hetente és néha telefonon is beszélünk.

Nem tudom, hogy mit érzek iránta.Eddig nem hittem abban, hogy bárkit meg lehet kedvelni úgy, hogy nem találkoztunk még sose, de mégis úgy érzem, hogy nagyon megkedveltem Őt. Minden szerelmes zenéről Ő jut eszembe, este Rá gondolok utóljára elalvás előtt, és amint kinyitom a szemem. Nap közben is rengetegszer eszembe jut. Szinte fizikai fájdalmat érzek, ha bele gondolok, hogy mindig csak webkamerán fogom látni, de sosem érezhetem az illatát, az érintését...

Majdnem 400Km-re lakik és bár mindketten dolgozunk már, valószínű sose fogunk találkozni.Gondolkoztam már azon, hogy letiltom minden honnan és elfelejtem, mert ennek nincs értelme, de nem tudom megtenni.Imádok vele beszélgetni, van, hogy egész éjjel fent vagyunk,pedig szörnyen fáradt vagyok, de nem tudok elköszönni, mert állandóan van közös témánk.Vele még sose volt olyan, hogy úgy írtunk egymásra: "Szia,mizu?" Mindig az első perctől kezdve van miről beszélnünk.

Majdnem 1 éve nincs barátnőm és most van egy csaj, aki nyomul, de hiába szép meg aranyos...nem tud lázba hozni, mert csak erről a lányról álmodozom.

Mással volt már ilyen?


2015. jan. 2. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak,hogy létezik ... Én is átéltem már ... :)
2015. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Létezik, de nem ebben az esetben!


Amit te leírsz az kb az hogy te vágyakozol... éééés ennyi.

2015. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik.Tapasztalatból mondom :D
2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
létezik netes szerelem, és ha igazán szeretitek egymást akkor meg tudjátok oldani, talizzatok párszor, félúton valahol egy nagy városban 2-3óra vonatozást megér, és ha úgy is megy a dolog kitudja ;)
2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Létezik. A nővérem és a barátja is neten kersztül ismerkedtek meg és ők is rettentő messze laktak egymástól. A nővérem Szegeden a pasija meg Felsőnyárádon élt. Ez volt 4 éve azóta összeköltöztek és boldogok együtt. De ez csak egy példa. :)
2015. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lány is pont Szegeden lakik, én meg Sátospatak mellett :/
2015. jan. 2. 17:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Sáros*
2015. jan. 2. 17:38
 8/10 anonim válasza:
Nektek is összejöhet én szurkolok :)
2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Létezik :) 2x sikerült màr àtélnem.

Egyik ilyen kapcsolatban 700km-t győztünk le..Ha tényleg nagy a szerelem mindkettőtök részéről megoldható...

2015. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos de. :( Világ legborzasztóbb dolga.
2015. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!