Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú lány barátság az egyik fél szerelmi fellángolásával kezdődik?

Figyelt kérdés
Ha például a srác a megismerkedéskor szerelmes lesz a csajba, de a párkapcsolat nem jön össze. ha fiú fellángolása alábbhagy lehet egy jó barátság kezdete?

2014. dec. 20. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűtlen
2014. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Barátzóna! Amikor a pasi folyamatosan lesni fogja az esélyeket, hogy mikor léphet, csaphat a lány fenekére, közeledhet hozzá, a lány meg pl intenzíven kihasználhatja, elsírja neki problémáit, sétálgat vele ha szomorú, a pasi főz/süt neki, kényezteti, és mindenki(?) boldog(?). Nem, ilyen nincs. Fiú-lány barátság úgy kezdődik, hogy mindketten barátként tekintenek egymásra. Vagy a srác mondja meg a lánynak, hogy nem akar többet.

Egy srác nem fog a szerelemből mágikusan bff lenni.

2014. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van... fiúlány barátságból lesz a szerelem, visszafelé semmi értelme...
2014. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mondhattok akármit én így voltam egy lánnyal és barátság van azóta is. Nem lesem a lehetőségeket nem zavar ha másokkal randizgat, rájöttem ,h ténylen nem illünk össze és azóta jó barátok vagyunk.
2014. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!