Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallani egyre többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallani egyre többet azt, hogy aki nem született valami szépnek az ne válogasson vagy egyedül marad élete végéig, miért kéne lekorlátoznia magát?

Figyelt kérdés

Egyrészt mindenkinek más ízlése van, nem jöhetünk be mindenkinek, ezért nem tudom minek kell embereket kategorizálni.

Másrészt mindenkinek jár a boldogság és joga van keresgélni korlátok nélkül, nem beérni valakivel.

Sajnos nekem is tanácsolták ezeket amikor még alacsony önbizalmam volt, kisebb sebek még maradtak bennem, de már másképpen látom az egészet.


2015. jan. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert az emberek egyre inkább felszínesek.
2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ok
2015. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha te nem látod be a saját helyed a húspiacon, akkor egész életedben az önhazugság következményeit fogod szívni. Csak rajtad múlik.
2015. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jujj tényleg?És aki egy nőnek sem kell az mégis mit csináljon?

Joga van keresgélni mindenkinek,csak aki férfinak született,és nem helyesnek,az sz*rra se megy vele.Mivel egy nő sem érdeklődik iránta...

Tehát nem saját magam korlátozom,hanem a nők.Magyarul hiába csinálok én bármit,ha egynek sem kellek...

23/F

2015. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mi ez a húspiac? Úgy beszélsz mintha mind árúk lennénk. Csak azt nem értem miért nem fogják fel a legtöbben, hogy más ízlése van mindenkinek, és nem minden fekete fehér.
2015. jan. 2. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egy férfi ne találna párt. A hozzáálláson kéne változtatni kicsit, nem rinyálni állandóan hogy jajj milyen felszínesek a mai nők jajj de ronda vagyok hanem tenni is azért hogy igényesen nézz ki. sok olyan embert ismerek akit nem tartok helyesnek de mégis szép barátnője van. hogy miért? mert elfogadta önmagát ad magára és pozitivan áll hozzá a dolgokhoz. szóval próbáld meg kihozni magadból a legjobbat és az hogy nem jött össze 1 vagy 2 lánnyal még nem azt jelenti hogy a következővel sem fog
2015. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Én is így látom már, amióta fogytam és jellemem is változott sokkal jobban tetszem magamnak és úgy látom az emberek is másképp viszonyulnak hozzám, mint az előtt. A gond az, hogy a múltamat még nem tudtam teljesen lezárni és néha eszembe jutnak ezek a rossz tanácsok, és ezt hallom még mindig sok embertől, amikor más valakinek tanácsolják ugyanezt, engem néha elkezd demotiválni.
2015. jan. 2. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
És egyáltalán az, hogy nem jó a külsőd azt honnan veszed?!?! lehet hogy csak olyan lányoknál próbálkoztál akik mostani páwa gyerekekért vannak oda. de szerintem aki igényes, és normális, biztos talál magának lányt. lehet csak rossz helyen kerested:))) a múltat pedig zárd le. ne az legyen előtted. valakinek te leszel a legjobb. hidd el. :)
2015. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a próbálkozós mindenkit leszólítós típus, nem szeretek utcán leszólítani random lányokat, így nem is próbálkoztam olyan sokat, társaságban szeretek ismerkedni. Engem csak ezek a régi tanácsok bosszantanak néha, amin túltettem magam, de néha néha elő jönnek bennem.
2015. jan. 2. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, kivéve a kérdés legelső részével ("Miért hallani egyre többet?").

Szerintem jó irányba haladunk.

Bár még mindig sokat hallani az említett "jótanácsot", azért már sokkal kisebb az elvárás, mint x évvel korábban.

Egyre elfogadottabb dolog a boldogságodat keresgélni,

egyre elfogadottabb dolog nemet mondani egy boldogtalan kapcsolatra.

2015. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!