Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha valakinek ajak/szájfetise van?

Figyelt kérdés
Akkor vajon azzal is halál elégedett, hogy nézheti meg szép, vagy akkoregész nap rajta lóg? Mármint csók értelemben :) van valakinek ilyenje?

2015. jan. 2. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább bele tenni szeret valamit. Nemenként változó, hogy mit.
2015. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már csak egy lépés a pecek fetishhhhh....
2015. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én esetemben azt jelenti, hogy mindenkinek a száját nézem meg főleg és a nőkben is ez a legfontosabb testrész. A szép vastag száj látványa rendkívül izgató számomra. 100x jobban mint egy átlagos férfinak. Még a saját szám is tetszik. 36/F
2015. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pl azt szeretem ha egy szép hölgynek a szája minden féle pozícióba van főleg ha még szájpecek van a szájába :)
2015. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szeretem a szép női szájat ha nagyra kinyijtja,látható a torka,az uvulája és a nagy kinyújtott nyelvét is imádom nyalni,szopni.

A saját kitátott szám, kinyújtott nyelvem is tetszik,izgató. F

2022. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!