Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar csókolózásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar csókolózásban az, ha az egyik félnek nyelv, és ajak piercingje van?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Barátnőmnek is van,nincs útban.
2014. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem visszataszit. Egy buliban csókoloztam egy csajjal és nem tudtam, hogy piercing-je van. Hát eléggé meglepődtem,zavart az a bogyóó. Ez még semmi, utána jött a cumi és folyamatosan a nyelve hegye helyett a bogyóval simogatott. Hát soha többet ilyet. Persze akadhat akinek ez jön be.
2014. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen maga az ékszer. Egy nagy végű ékszernél és karika ajakékszernél erősen megérzed. Egy kis fejű nyelv és egy pötty ajakpiercingnél viszont lehet meg sem érzed, hogy ott van.

Engem nem zavar, ha van, az sem ha nincs. Van, aki jól tud csókolni, van aki nem.

Mivel nekem van mind a kettő, így van tapasztalatom olyannal, akinek volt, és olyannal is, akinek nem. Egyszer egyik barátnőm megkérte, kicsit vegyem ki (egy napra), kivettem, de végül azt mondta, hogy amikor benne volt, neki jobban tetszett... szóval ízlések és csókok.


Remélem segítettem ;)

2014. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!