Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csodabogár vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csodabogár vagyok, hogy a romantikus pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Sokan nem hiszik el egyszerűen, hogy nekem bejön, sőt alap elvárás, hogy egy pasi tudjon romantikus és bújós lenni. (Nyilván nem csak és kizárólag, de legyen ilyen oldala)

Szeretetéhes vagyok, és szeretek szeretve lenni, szeretek elolvadni egy romantikus gesztustól, ez ilyen fura?

Emellett meg szexben azt szeretem, ha a pasi durva velem és csak használ, akkor semmi romantika, csak nagyon nagyon ritkán, ha olyan kedvem van.

Eddig két kapcsolatom volt (a második jelenleg is tart), mindkettő visszahúzódóbb, bújósabb fiúval. A mostani párom is ilyen, kicsit félénk, kicsit kocka, de velem annyira édes, mindig lenyűgöz valami kedvességgel, és hát nagyon nagyon jól esik.

Ha ezt mondom valakinek, úgy néznek rám, mintha teljesen őrült lennék.. Ha meg itt írom, nem hiszik el :D Mert hogy ez milyen nyálasan hangzik, és az ilyen nem férfi, és különben is tudhatnám, hogy a csajoknak a bunkó alfahímek jönnek be, etc.

Ez tényleg ennyire kiakasztó és hihetetlen?

21/L


2015. jan. 2. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
téged akkor klónozni kéne olyan ritka vagy! :)
2015. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De igazából ezt sem értem, csomó kedves srácot ismerek, és van barátnőjük, tehát annyira nem lehetek ritka..
2015. jan. 2. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még ilyen lányról kérlek írj drága júliám
2015. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj, és az ágyban szét szokott kefélni?:D
2015. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
Nem,csak ritka,de az nem baj.
2015. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valami oknál fogva nem jön össze a sráccal írj rám légyszi. :D

Amúgy nem mondanám, hogy csodabogár vagy, de manapság kissé elnyomják az ilyen lányokat a harsányabb, alfahímre vágyók.

2015. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, úgyhogy teljesen megfelel minden igényemnek :D csak nem értem, miért furcsállják ennyire az emberek az ízlésem. Az imént is volt egy kérdés, hogy a lányok durván vagy gyengéden szeretik a szexet, sok válaszoló írta, hogy durván, erre valaki odaköpte, hogy idézem "Az ilyen kérdések alatt látszik igazán, mekkora hülyeség, amit nagyrészt a nők hangoztatnak, hogy minden vágyuk egy gyengéd, szerető pasi. F**zt, egy állat kell nekik, aki jól hozzáqrja őket a falhoz, és szétkeféli őket. A többi mind mellékes."

És nem értem, mi köze ezeknek egymáshoz :D

Meg alapból itt gyk-n olyan sok pasi foggal-körömmel kapaszkodik abba, hogy márpedig a romantikus pasik senkinek se kellenek. Ennyire durva a helyzet?

2015. jan. 2. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:
igen kedves kérdező! engem is mindig a barát parkolóba vágnak csak úgy nyekkenek amikor kedves vagyok a nőkkel bezzeg ha flegmázom én vagyok az adonisz!
2015. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kétlem, ez tényleg így van, csak én rosszul vagyok az Adoniszoktól :D de van olyan barátnőm, aki a flegmákra bukik, de nem értem miért :( nem jó érzés ha kedvességet és szeretetet kap?
2015. jan. 2. 23:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát aki ilyen típus,és ismerem egynek sincs barátnője,és nem is nagyon volt még...Nagyon ritkaszámba megy amilyen Te vagy,pedig nagyon sok srácnak ilyen lány kellene.Csak nem nagyon van. :/

Kb. a lányok 1%-a ilyen.A srácok között meg ennél azért jóval több szeretne ilyesmi lányt,csak ugye nincsen...

Jómagam is ilyen típusú srác vagyok,de ilyen lánnyal élőben soha nem találkoztam még...

23/F

2015. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!