Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 14 évesen még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 14 évesen még mindig nagyon félek a sötétben? 14/l

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 00:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha lesz fiúd és együtt alszotok tudjon róla, mert úgy érzi megvéd és azt szeretjük!


Első: nagyon still neved van 10/10 😃👌👊

2015. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem gáz. 12-13 évesen még én is féltem.. most pedig odacsapok mindennek ami megmozdul :D 17/l (majd kinovod)
2015. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
kitépem a szép merev gerinced, és azzal fogok ugrálókötelezni!
2015. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak 20 évesen, de azért mert pár éve majdnem felgyújtották a kocsinkat, de sikerült eloltani a lángokat. Azóta, ha mocorgást hallok éjszaka, akkor telefonom nyomkodom addig, hogy világítson, míg le nem nyugszom. :D
2015. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 RRR ***** válasza:
és kula bácsitól vagy fallosz bácsitól félsz??
2015. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez az emberi természet része. Én is félek, még most is. (25/F)

Ez még akkorról maradt az emberi ösztönök között, amikor barlanglakó volt az emberi faj. a ragadozók éjel vadásztak, és ezért az ember nem mert egyedül kimenni, mert ők is kint voltak. Ez a leg ősibb félelmek egyike. Nem kell szégyellni.

2015. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy nagyon félek, de azért félek a sötétben, szóval szerintem normális.

23L

2015. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Legalább világosban lehet veled dugni.
2015. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És ez gusztustalan, ocsmány megmozdulás, hogy még a frászt is rá akarjátok hozni. Arra persze egyikőtök sem gondol, hogy milyen lelki traumákat alapoztok meg ezekkel a cseppet sem hasznos, morbid hozzászólásokkal. Kívánok az ilyen embereknek efy hatperces szívgörcsöt.
2015. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!