Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elbasztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elbasztam a dolgokat? Rájött h szrtem együttvoltunk és azóta folyton elmondm neki h halalosan szerelmesvok ble.1éve megy ez. Mghátt ha nem mndm is tudja de lényeg h lany vok en futok utana es ennek forditva kene lenni! Most b. noje vn.

Figyelt kérdés
Szerintetek jó úgy hogyha várok legalább 3hetet és aztán valahogy ráirok facen (akkor mar tuti nem lessz azzal a lanyal) és aztmondom neki már nem szeretem csak baratilag?! Talalkozok vele magamba bolonditom es aztan ujra ossze jovok vele? Segitsetek légyszi!
2015. jan. 3. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el szépen az egészet..
2015. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a tejet...:)
2015. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LePeDő ***** válasza:
Arról a csabai srácról van szó? :O
2015. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogy ...aztse tudom kiaz :'D nade legyszi segitsetek
2015. jan. 3. 01:44
 5/10 LePeDő ***** válasza:

Én hagynám a fenébe és mennék tovább. Ha tudta eddig is, hogy szereted és más csajt szerzett magának akkor biztosan nem érdekled, vagy ha érdekled is akkor a másikat jobbnak találta téged meg talonba rakott. Én a te helyedben nem lennék se másodhegedűs, se utánfutó, akit ha úgy tartja kedve néha-néha előkap, aztán hagyja hadd fuss tovább. Ez a srác egyértelműen nem szerelmes beléd és szerintem egy lánynak azzal érdemes komolyabb párkapcsolatot létrehozni, akivel kölcsönös a szerelem vagy minimum a szeretet.

Ez a magadba bolondítás pedig ha eddig nem ment ezután se valószínű, hogy menni fog. És elég rosszindulatú megjegyzés volt az, hogy 3 hét múlva nem lesznek együtt, ezt nem tudhatod és csak a féltékenység beszél belőled.

2015. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan 1éve ismerem nagyon bonyolult furi kapcsolat van köztūnk 1ev alatt volt idom ki ismerni tudom milyen ess ezel a lannyal csak szorakozik meg a tobbivel is ram var h valtozzak meg h le menjek hozza talalkozni szeretne es enis csak meg nem tudtam le menni hozza:$
2015. jan. 3. 02:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül szerintem hagyd békén.Ne légy a játékszere...Ha eddig nem szeretett beléd màr nem is fog.


Fölősleges neki mindig elmondani h szereted..

2015. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Épp ezt mondon hogy lehez ez nem tetszik neki már unja, abba hagyom ezt várok egy kis időt és aztán beszélgetek vele aztmondom barát és nem érzek már semmit..barátok leszünk olyan leszekmint a leges leg elején és úgy újra belém szeret mint régen
2015. jan. 3. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz nem fogsz belőle csak ugy kiszeretni.S kicsit okosabb az illető ezt Ő is tudni fogja,és nem fogja neked elhinni.


Amúgy pedig nagyon nehéz lesz azt elhitetni vele,hogy Te màr nem szereted.Nem hinném,hogy úgy fogsz tudni vele viselkedni,de Te tudod.


Azt szoktàk mondani,hogyha nagyon sokszor mondják el valakinek hogy szereti,akkor mar erejét veszti a szó jelentese.


Még egyszer elmondom: ha 1éve nem szeretett beléd akkor màr nem is fog.Te tudod,szenvedj vele akkor.. :)

2015. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LePeDő ***** válasza:
Ha más lányokkal is csak játszadozik, valószínű veled is azt teszi vagy azt fogja tenni. Kinek kéne olyan pasi, aki nem becsüli a nőket?
2015. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!