Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért mondhatta? Nincs is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondhatta? Nincs is komolyabb szándéka?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a pasimmal,és ma ezt mondta:"Nem sértődök meg,ha ismerkedsz találsz egy fiút,akivel megértitek egymást"Ezt miért mondhatta?
2015. jan. 3. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Unja a banánt. illetve a puncit :D
2015. jan. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk még le egyébként.
2015. jan. 3. 02:29
 3/8 anonim ***** válasza:
ittvagyok ismerkedjünk! (18/f)
2015. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vagy azért mert:

-tart ettől a dologtól, nem akarja, de úgy gondolja úgyis ez lesz

-jól sejted, nem gondolja komolyan,vagy ő is ezt csinálja


hogy melyik,arra neked kell rájönnöd,abból,hogy egyébként mennyire figyel rád,stbstb.

2015. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne gondolj egybol a legrosszabra...lehet ezt ugy erti hogy egyaltalan nem zavarja ha vannak fiu barátaid :) mondjuk en sose mondanek ilyet a barátnomnek...
2015. jan. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jók voltak a megérzéseim. Szakítottunk.
2015. jan. 3. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
:/ én is jártam így
2015. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jól kezdődik az éved.. ne aggódj mindennél van rosszabb. pld az én életem. de annál is van rosszabb. szóval fel a fejjel :))
2015. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!