Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e olyan, jelenleg (kiegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan, jelenleg (kiegyensúlyozott) házasságban élő nő, akinek a házassága előtt volt - komolyabb - leszbikus kapcsolata? Ha igen, milyen érzés visszagondolni rá, milyen a kapcsolat a volt barátnővel?

Figyelt kérdés

Bár elképzelhetetlennek látszik, de bizonyára van rá példa, hogy egy nőnek valamikor hosszabb leszbikus kapcsolata volt, azután mégis a férfiak mellett kötött ki, családot alapított, a házassága stabil és működik. Kíváncsi lennék, ilyen esetben hogyan gondoltok vissza a korábbi kapcsolatotokra, milyen a volt társsal a viszony most, illetve tud-e a férj a korábbi életetekről és mit szól hozzá?


(Fordítva, tehát amikor valaki először hagyományos, majd leszbikus kapcsolatban élt, persze sok példát tudok. De a kérdésben írt esetre is bizonyára van még példa, a saját életemen kívül.)



2014. nov. 3. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Igen, én is így voltam. De nem volt rendszeres kapcsolatom, életemben egy nőt szerettem. Vele kb. 4-6 hónapig tartott, fokozatosan adtuk fel. A mai napig jóban vagyunk. A férjem is ismeri, a gyerekek is. Boldog vagyok a férjemmel, mindent meg tud adni, amire szükségem van. Én nem érzem magam leszbikusnak, biszex vagyok, de ezt nyíltan vállaltam is, mikor megismertem a férjem. Teljesen elfogadó, olyan természetes neki, mint a hajszínem vagy a testalkatom. Ez vagyok én.
2014. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Aki biszexuális - mint én - , annak ez nem akkora nagy dolog. Olyan, mintha azt kérdeznéd, egy hetero házas nőtől, milyen visszagondolni a régi pasijaira.
2014. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!