Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mennyi esélyem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mennyi esélyem lesz barátnőt találni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és striák vannak a fenekemen a hadsamon és a felkaromon. Sajnos az utóbbi időben 10 kilót híztam. Most 165 cm és 90 kiló vagyok. Velem egykorú lányok mennyire tartjátok ezt csúnyának ha a melleette vicces,okos és erős? És még talán érzelegni is lehet velem, mert amikor anyám elvált és kikapcsolták nálunk az áramot 10 évesen én vigasztaltam meg az édesanyámat mikor sírt.

2015. jan. 3. 02:48
 1/7 anonim válasza:
Szia! Engem nem éppen igazán érdekelnének a striák,ha mellette valóban vicces és érzékeny vagy...:) 16/L
2015. jan. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Más meg kopaszodik, vagy őszül, szeplős, vagy túl sovány, stb.:)

Talán testápolóreklámba nem vagy alkalmas, és igen, fogadd el, hogy van, akinek az fontos volna. Le kell tudj mondani az olyan emberekről sajnos.

Egyáltalán nem vagy hátrányban másokhoz képest emiatt!:)

2015. jan. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mint George Clooneynak. :) Ha normális kapcsolatra vágysz, nem a külső számít. Ráadásul a fenekedet és a hasadat nem is mutogatod gondolom úton-útfélen, tehát azt nem is látja elsőre senki. Nyugi! :)
2015. jan. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem nem lenne gáz. :-) Ga kedves cagy, intelligens stb. és az arcod kellemes számomra. (Én arcba szeretek bele, aztán személyiségbe.)
2015. jan. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha, vagy. Mobil... :-(
2015. jan. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszintén nagyon köszönöm a válaszokat. Aki privátot írt annak is nagyon hálás vagyok. Már ki is alakítottam egy edzés tervet.
2015. jan. 3. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
És lehet tudni, miért híztál meg? Voltál miatta orvosnál? Lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van. Ki kellene vizsgáltatni, vagy pedig kevesebbet nassolni.
2015. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!