Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobbi ferfi, igaz h pesten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobbi ferfi, igaz h pesten a nok 80%-a nm tud es nem is akar fozni? 27/F

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

épp tegnap kérdeztem a pesti nők 80%-át és egyik se tudott főzni.

Mik vannak.....

2015. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert ez az arány több mint 90%.
2015. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezzel a baj? Én tudok, csak nem szeretek, mert időpocsékolás. Így leggyakrabban a párom főz. Vagy rendelünk ételt, mivel én is dolgozom és nem egy fizetésből kell kisakkozni a megélhetésünket, ahogy régen, megengedhetjük magunknak.
2015. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Költőnő? ***** válasza:
Az őslakosok között több ilyen van, a bevándorlóknak majdhogynem létkérdés. Nem az egyetemistákra gondolok, bár ott is akarnak pozitív kivételek.
2015. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Én akiket ismertem idáig, ők tudtak.

Aki meg nem tud, meg nem akar, mert nem érdekli, azok eddigi tapasztalataim alapján nem igazán voltak a "nő" kategóriába sorolhatók.

Inkább keresnek mindenféle hülye kifogást, meg a párjukra akarja rátukmálni ezt a feladatot, pedig a férfiak 90%-át ez baromira nem érdekli.

2015. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én tudok, de nem fogok rendszeresen és nem is érdekel. Általában a vőlegényem főz, mivel ő ér hamarabb haza, addig szépen megfőz. Hétvégén együtt szoktunk. Egy kapcsolatomban sem okozott ez még problémát :) 24/N
2015. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább függ attól, hogy kinek mennyi ideje van. Nálunk én főzök, mert nem dolgozok, még egyetemre járok. Mondjuk tény, hogy nem itt születtem, először kollégiumban laktam, ahol valóban létkérdés a főzőtudás, nekem ne mondja senki, hogy az az egyetemista diák, aki koleszban lakik, megengedheti magának a napi rendelt kaját. A koliban megtanultam az alapokat, most meg, hogy "saját" konyhám van, már variálok is, és élvezem. Kreatív feladat, a krumplipucolást leszámítva :D És a párom nagyon aranyos, hajlandó a házimunkában segíteni, így a mosogatás nyűgét gyakran ráhagyom, mert az szerintem ezerszer rosszabb, mint a főzés maga :D


De mondjuk azt meg tudom érteni, hogy azok, akik itt születtek, úgy mentek egyetemre, hogy nem volt szükség elköltözni otthonról, azok valahogy nem tanulnak bele még egészen fiatalon, és mikor elköltöznek már munkájuk van, onnantól kezdve meg fáradtan, min. 8 órás munka után hazaérve inkább nyűg, és nem igazán fogja megszeretni senki. Én se szeretném meg, ha úgy kéne naponta főznöm, hogy előtte kidolgoztam a belem is. Most se szoktam főzni, ha hosszabb napom van, néha egyszerűen nem jut rá idő. Munka mellett meg ez gondolom állandó probléma.


22/l

2015. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező! Sajnos a Budapesten élő lányok nem csak főzni nem tudnak....még az alapvető nőies viselkedés is hiányzik belőlük. Úgy beszélnek mint egy férfi, úgy öltöznek mint egy k**va. Azokkal a lányokkal akiket leszólítottam, vagy ismerkedtem velük mindig kiderült h Budapesten tanuló vidékiek. Csak a tisztánlátás kedvéért ;) F/24
2015. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

8-as leírta a valóságot...

23/F

2015. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A nem tudás egy dolog (egyetemistaként, koleszban se pénz, se idő, se lehetőség normális főzőcskézésre, ne ez alapján ítéljetek), kérdés, hogy találunk-e olyan férfit, akiért meg akarunk tanulni főzni ;)

(Én találtam, és elég hamar belejöttem.)

2015. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!