Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobbi ferfi, igaz h pesten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobbi ferfi, igaz h pesten a nok 80%-a nm tud es nem is akar fozni? 27/F

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 07:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Olyan mókás amikor valaki 5-10 nő alapján megítéli egy város (?) női lakosságát....gratula.
2015. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak budapesti, országos, hanem világszinten egyre kevesebb nő tud főzni , és ez gáz.
2015. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Főzzön az, aki szeret. Mindegy hogy férfi vagy nő az illető.
2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért gáz mert amit kaját rendelsz egészségtelen, de nem csak a rendelős hanem az éttermi is.

Több családtagom étteremben, hotelban dolgozik, az életbe nem ennék ilyen helyeken, én élelmiszeriparban dolgozom úgyhogy van rálátásom a dolgokra. Nem elég hogy szarok az alapanyagok, minden fagyasztott, a higiénia is hagy némi kívánnivalót maga után. Azt hiszik sokan hogy ha étterembe mennek minőségi kaját kapnak, hát el kell keserítsek mindenkit. A több napig tárolt megmaradt alapanyagok amiket később bekutyulnak valami másnak csak a jéghegy csúcsa... de ti tudjátok.

Nem vagyok maradi de nálam nagyon fontos hogy egy nő tudjon főzni, ez nagyon fontos szerep a családban hogy az anya főz a gyerekeinek, nem szeméttel tömi őket.

Hát elkorcsosult világban élünk, de azért az vicc hogy sok nő pl palacsintát sem tud készíteni ami egy alap dolog , én férfi létemre megcsinálom.

2015. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom. Nálunk a férjem főz, mert ő ér előbb haza. Így minőségi kaja van otthon, szerencsére. Én megteszek addig mást.
2015. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azon kívül miért is baj az, hogy egy hajadon leány nem tud főzni? mikor tanulna meg, otthon, ha az anyja kizavarja a konyhából (nem minden anyukával öröm főzőcskézni) vagy az egyetemen, koleszban? Majd megtanul főzni amikor férjhez megy.
2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az a gáz, hogy sokan még a 21. században is a főzést meg úgy általában a háztartást elkönyvelik női feladatnak.

Én tudok főzni, de eszem ágában sincs nyolc óra munka után minden nap nekiállni piacra menni friss áruért meg este nyolcig főzőcskézni. Az az anyuka meg, aki megfőzi az instant levest, aztán készít valami alapporból gyorskaját a gyerekeinek, ennyi erővel elviheti őket mekizni is.


Érdekes módon annak ellenére, hogy hétköznap a munkahelyi menzán eszünk, hétvégén meg általában a párom főz, semmi bajunk nincs, és nem tekint kevésbé nőnek.

2015. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!