Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megint mi?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Kb 1 évvel ezelőtt tetszett meg először a bátyám egyik haverja (ő februárban lesz 20), de nem volt semmi... 2014 nyaráig. Nyár közepén volt egy buli ahova mindketten hivatalosak voltunk, összefutottunk, beszélgettünk aztán a vége smárolgatás lett... Onnantól kezdve augusztus 27.-ig (nyár záró buli) minden nap találkoztunk, késő estig kint voltunk és beszélgettünk, sétálgattunk, csillagokat néztünk és közben dumáltunk.. és az egyik ilyen csillagnézős beszélgetős este fáztam, odaadta a pulcsiját, hazakísért és megcsókolt. Ilyen utána többször is előfordult. Aztán volt ez a nyár záró buli ahol nagy meglepődésemre félrehívott azzal, hogy mondani szeretne valamit.. mosolyogva követtem, aztán nem azt mondta amire számítottam.. azt mondta nem akar tőlem semmit, élvezte, hogy velem töltött egy hónapot, de nem akar tőlem semmi komolyat, maradjunk barátok (ez szerintem kb olyan mintha valaki azt mondaná, hogy megdöglött a kutyád de azért megtarthatod...). Ettől függetlenül továbbra is találkozgattunk csak ritkábban, és nem volt csók.. viszont annál több kétértelmű megjegyzés. De tényleg rengeteg. Ha a városban összefutottunk feltűnően végigmért, folyton mosolygott rám, ha beszélgettünk és épp elhallgattunk akkor is mosolyogva bámult.. és most így szilveszter előtt 1 héttel egy közös barátunktól megtudtam, hogy találkozgat egy ideje egy lánnyal és összejövőben vannak. Teljesen kiakadtam, és ilyenkor szokásom beleütni valamibe.. nem túl nőies szokás de ha valamivel fájdalmat okoznak és ideges vagyok akkor szétverem a kezem.. így hát felszakadt az öklöm, be volt kötve. Szilveszter napján délután mentem be a városba és ő is ott ült a buszon (kb 5 percre lakunk egymástól), rajta kívül nem volt senki tehát akárhova ülhettem volna de ahogy elindultam hátra már oda is szólt nekem, hogy beülök e mellé. Így amíg be nem értünk a városba addig beszélgettünk, így kiderült, hogy épp ahhoz a lányhoz megy akiről közös barátunk beszélt.. és hát eléggé sokat mondóan rámnézett. Én meg elmosolyodtam és annyit mondtam, hogy "na az tök jó, sok sikert a lánynál:)" erre pedig meglepetten megkérdezte, hogy ez engem nem e zavar mert nem erre a reakcióra számított... kikerültem a választ és másról beszéltünk. Szerintetek most akkor bejövök neki és féltékennyé akart tenni, vagy mi? Nem tudok kiigazodni rajta :( SEGÍTSETEK!:/

2015. jan. 3. 08:00
 1/4 A kérdező kommentje:
és azóta megkaptam az osztást Tőle, hogy mi a fenét csináltam a kezemmel, senki nem ér ennyit.. nem tudta, hogy miatta csináltam..
2015. jan. 3. 08:04
 2/4 anti paladin ***** válasza:
Szerintem csak szimplán szórakozik veled.
2015. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a bátyád bekavart? Félt téged?
2015. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igazából azért nem hiszem, hogy a bátyám volna az oka, mert ő egy hónapja kiköltözött Innsbruck-ba.. viszont tény, hogy azóta mindenki tök más lett, és mintha ő is szabadabban kimondaná amit gondol, de nem tudom, nem akarok beleképzelni semmit..:S fogalmam sincs :/
2015. jan. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!