Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek utalhatnak arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utalhatnak arra, hogy megint megcsal (t)?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején megcsalt, megbánta, hetekig könyörgött nekem, visszafogadtam, mert szerettem(3-4 hónappal később mondta el). De közben volt olyan, amikor poénkodva megkérdezte, hogy mi lenne, hogyha kiderülne, hogy megcsalt, egy lánnyal, akit nem lát többet blabla...

Most, tehát 1 évvel később megint furcsa. Hétvégén dolgozik Biatorbágyon, és állítólag van, amikor 14 órázik. Új stílusa van hirtelen, titkolózik, megint elsütött egy egy poént. Viszketett a karom, és el akarta terelni a figyelmem. Zsigerből azt mondta, hogy "megcsaltalak". Ledermedtem, és mondta, hogy "tudom, most gyanakszol, mert múltkor is ez volt" én meg kérdeztem, hogy mikor? Azt mondta poénkodva, hogy "1 hete". Meg hogy ez tényleg csak vicc. Egyre kedvesebb mostanában, egyre több ajándékot ad, fizet helyettem mindig. Most is védekezik, hogy ő nem, hisz én ismerem, durva dolgokkal poénkodik, és tudja, hogy nem kellett volna ezt mondania. A sztorihoz hozzátartozik az, hogy nemrég jöttünk úgymond újra össze, mert 2 hétig nem voltunk együtt egy durva veszekedés után.

Ezek utalhatnak megcsalásra? Már biztos nem bocsátanék meg neki, elég volt amiatt az egy miatt is szenvedni...

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. dec. 19. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy valószínűséggel arra utal.
2014. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jók a megérzéseid,szerintem megcsalt.
2014. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kurtz Bickle ***** válasza:
Hát én eleve kib*sznám aki ilyennel "viccelne", úgy meg pláne, hogy egyszer már megtette. Mondjuk ilyennel nem is jönnék soha többé össze, de hát tudom milyen szeretni valakit, szóval azért nem hibáztatlak.
2014. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végülis megtudtam egy lánytól, aki tök aranyos volt(beszélgetett a most már exemmel, de amikor ráírtam, kedves volt velem, mert nem tudott addig a létezésemről, és bemásolgatta az üzeneteket), hogy összevissza kamuzik nekem a srác, vele is akar találkozni a szünetben, és lehetségesen tényleg megcsalt 1 hete. De nem vele, mert még nem találkoztak. Erre a kedves ex, amikor kiteregettem neki, csak "oké-val" válaszolt, meg akkor tűnj el, nem kellesz nekem, meg hogy mi ez már, hogy másnak hiszel, nekem meg nem, a lánynak meg azt írta, hogy én őrült vagyok, és ne beszélgessen a VOLT barátnőjével(akkor még együtt voltunk) Gondolom nem tudja, hogy a lányok összetartanak a bajban :D És még az exnek állt feljebb. :) Diszkréten elküldtem a francba. :)
2014. dec. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!