Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes fiúkent hol talalhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes fiúkent hol talalhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

19 vagyok. A korombeli értelmes es normális külsejű lányok huszonévesekkel vannak, a fiatalabbak meg nagyon naivak es gyerekesek,nem egyezik a gondolkodásunk.(Ezért emeltem ki az "értelmes" jelzőt)

Az egyetemen is amelyik lány nem úgy néz ki mint egy bányomlas es egy kicsit is érett,az nagydarab,borostas mérnök pasikkal kavar.


Hol lehet ismerkedni egyetemen/szórakozohelyen/sporton kívül?

19/F


2015. jan. 3. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
itt
2015. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt biztos nem.

Na de komolyra téve a szót...elég kevés normális van a korombeliek között, így megértelek. Keress...és rád találhat a szerencse :)

2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ismerkedest akarhol megprobalhatok, pizzazoban, utcan, akar itt is, bar itt ha normalis lanyt talalsz is, az szerintem az orszag masik reszeben fog elni, vagy a hataron tul.
2015. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megprobalhatod*
2015. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a egyetemen/szórakozóhelyen/sporton kívül máshova nem jársz, akkor máshol nem is fogsz találni senkit.
2015. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!