Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék normális, értelmes...

Szeretnék normális, értelmes EMOkkal beszélni. Hol találhatok rájuk?

Figyelt kérdés
A provokatív (pl már kihaltak...) megjegyzéseket kérném mellőzni, ha nem tudsz normális választ adni, akkor inkább ne írj semmit. Előre is köszi.

2014. jún. 6. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Eleve ott hal ki a dolog,hogy NORMÁLIS,ÉRTELMES..
2014. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem már nincsenek emósok, szóval valószínűleg ezért nem találod őket.
2014. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Mi az, hogy normális EMO?

Milyen a nem normális?

Eleve hogy lehet valaki normális, akin ennyire világfájdalom van és sajnáltatja meg vagdossa magát teljesen feleslegesen? Az, hogy valakinek lelki problémája van, az csak egy kifogás. Vannak emberek, akiknek sokkal nagyobb problémáik vannak, mint ezeknek a tizenéves szerencsétleneknek, akik nem tudják hogy sajnáltatni magukat. Hogy nézne ki a világ, ha minden családapa, aki mondjuk azon problémázik, hogy hogyan etesse a családját, EMO lenne?

Ideje lenne nekik felnőni és rájönni arra, hogy ez nem megoldás semmire.

2014. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja..
2014. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az emo rég lejárt.
2014. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Még emberek közt is kevés a normális.
2014. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

attól függ mit értesz emo alatt.

valaki emonak hiszi magát mert minden cucca fekete

valaki meg attól emo hogy oldalfrufruja van és suicide silence,bmth,asking alexandria,black veil brides.

valaki aki emo műfajt hallgat, pl én, az meg nemigazán néz ki emonak.

2014. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Bárcsak megérteném az ilyen embereknek a szándékuk értelmét. Na meg normális, értelmes? Hétköznapi emberekből is alig találsz, nem hogy kifordulós köcsögökből...
2014. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nem vagyok az a tipikus " emo " külsejű,de nekem nagyon sok olyan baratom van:) ha akarsz írj!:)
2014. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de szerencsétlenek az emberek...Igen vannak emok, na és? Mit zavarja az másokat, főleg ha nem is tudják mi az. Ez egy STÍLUS ág, és stílusa nincs mindenkinek. Amúgy én is olyasmi lennék, keverve a scene stílussal. Ha szeretnél, írj üzit.
2014. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!