Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt le Facebookról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt le Facebookról?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki osztálytársam volt. Szerintem tetszettem neki, párszor elbeszélgettünk általános dolgokról és akkor is megjegyezte, hogy kár, hogy ritkán beszélünk. Be is jelölt Facebookon, de akkor még volt barátom. Viszont ez a srác, mindig bámult. Sulin kívül is, ha összefutottunk, köszöntünk, de végig bámult. Anikó lett barátnője, akkor is gyakran kaptam azon, hogy néz. Viszont egy ideje azt láttam, hogy nincs az ismerőseim között és nem értem, hogy ez hogy lehet. Nem akarom bejelölni, mert biztos van oka, amiért letörölt. Csak nem tudom, hogy mi lehet. Van tippetek? :) Lehetőleg normális válaszokat adjatok, Köszi.
2015. jan. 3. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Anikó helyett amikor *
2015. jan. 3. 19:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfáradt a nyaka annyit bámult...
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már nem akar látni téged, mert még érez irántad valamit és így jobb neki.

De az is lehet, hogy a rendszer csinálta ezt, hogy nem ismerősöd.

Volt már többször olyan, hogy egy ismerősöm csakúgy eltűnt a facebook ismerőseim közül, pedig egyikünk sem csinált semmit.

2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!