Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja azt az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt az exem hogy eddig már 3x törölt le facebookrol, utana egy ido mulva visszavesz, es ugy dumalunk tovabb mintha nem tortent volna semmi?

Figyelt kérdés
Eloszor letiltott, aztan bejelolt. Akkor joban voltunk , dumaltunk csomot, masodszor is letorolt, kerdeztem miert: jaj veletlen elnyomott vmit a teloján,(hogy lehet valakit veletlenul torolni hagyjukmar), aztán, egy hete vettem eszre h megint letorolt, irtam neki h mért, elolvasta, nem valaszolt, es ma hajnali fel 3kor reszegen meint bejelolt.(onnan tudom h reszeg, mert aztan ramirt, es tok ertelmetlen dolgokat irt.

2013. aug. 10. 04:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha nő csinálja ezt,akkor pincsi kutyát farag belőled éppen.

ha pedig férfi csinálja ezt,akkor...akkor a f-a-szom se tudja,férfiak nem csinálnak ilyet:))).

2013. aug. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó nagy marha vagy hogy nem tiltod le a pic$ába
2013. aug. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hiányzol neki, de egy megbizhatatlan alaknak tart, aki hol eltűnik, hol feltűnik.
2013. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj istenem! Faszbuk, pfej!
2013. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pasi az illető ?
2013. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Telefonon sajnos tényleg rohadt könnyen kitöröl akar véletlenül is egy kattintas csak rossz helyre én is jártam így.... azért csinálja ezt metz a harag a pillanatnyi lelkiallapot vezérli a tetteit. Ha lenyugszik higgadtan átgondolja más színben látja a dolgokat és megbanja h letiltott. Így működők én is.
2013. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
en lany vagyok, o fiu, tehst 4:30 as vaéasz mar nem helyt allo.6:15 os: mért én vagyok ebben e megbizhatatlan? o torol le elgxyfolytaban minden ok nélkul... 17:41 es azt ertem h pillanatnyi indulat...de ez akkor tul keppen azt jelenti h meg erez irantam valamnit, maskulonben hol erdekelne h az ismerose vagyok e neki vagy sem... szerintetek erez meg irantam valamit?
2013. aug. 10. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Mikor éppen összejön valakivel, akkor töröl téged, gondolom így nem látja az új partner az előzményeket. Mikor annak a röpke kapcsolatnak vége, akkor jön a "ha ló nincs a szamár is jó" effektus.

Minden kapcsolatban van egy fél, aki uralkodik a másikon, és egy másik, akin uralkodnak, de ő ezt igényli is.

Aki mást mond, az nem élt még párkapcsolatban.

A tietekben te vagy az, aki jól érzi elnyomva magát, és szeretnéd, ha visszajönne hozzád.

2013. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te figyelj, nem lehet hogy rájött a nőd, hogy hazudozol és megpróbálod átverni?
2013. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te figyelj, nem lehet hogy rájött a nőd, hogy hazudozol és megpróbálod átverni? ezt nem értem... az o noje jott rá vagy mi?


Mikor éppen összejön valakivel, akkor töröl téged, gondolom így nem látja az új partner az előzményeket. ez igy nem igaz, mivel már egy ideje egyuttvan a mostani baratnojevel,de az vicces h a csaj egy ideig ismerosom volt afcen aztan letorolt... meg kozos ismerostol kerdezosodott rolam h en ki vagyok a baratjanak, es h most van e koztunk valami... holott a srac nekem azt mondta h o mindent elmondott rolunk a nojenek.. nem értem ezt se miért hazudik nekem? a masik h folyton eloadja h igy meg ugy imadja a lanyt, es ez a fent emlitett kzos ismeros meg irja h már 2x v 3x szakitottak... mire jo ez neki h eloadja h milyen jol megvannak??mintha feltekennye akarna tenni...

2013. aug. 10. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!