Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Senkinek sem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Senkinek sem akarom rabolni az idejét! Azt is tudom, hogy nem ez a világ legsúlyosabb kérdése és, hogy nagyobb bajom is lehetne. De mégis nektek a lapostalpú vagy a magassarkú cipők jönnek be?

Figyelt kérdés
MIELŐTT VALAKI ELINDÍTANÁ A "LAVINÁT" NEM VAGYOK FELSZINES KISPLÁZACICA!

2015. jan. 3. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ö. :D Tökmindegy. Azt vegyél fel amit szeretnél. ;)
2015. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Magassarkú mert az nőies. :)
2015. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Lapos
2015. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]


Tök mind1, ha tetszik akkor szerintem a cipő a leglényegtelenebb dolog ...

2015. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be, ha a lány kitudja választani a cipőt a megfelelő alkalomhoz/ eseményhez. Pl ne magassarkúval jelenjen meg sziklamászásnál stb.
2015. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az lánytól függ. Van, akinek mindkettő extrém jól áll. Alapból mindkettőre szavazok.
2015. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem tök mindegy.
2015. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok választani. Kinek mi áll jól, milyen a stílusa :) Az se baj, ha nincs rajta lábbeli, mert szeretem a női lábakat :)
2015. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amiben kényelmesen érzed magadat azt vedd fel mindig. Sose tegyél olyat amit nem önszántadból akarsz! Senki se mondja meg hogy mit vegyél fel mindig azt ami jól esik neked!
2015. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a magssarkú jobban tetszik, de az összhatás a lényeg. Amúgy meg van már nem egy ilyen kérdés.
2015. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!