Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a szebb egy nő lábán?...

Mi a szebb egy nő lábán? Magassarkú vagy lapostalpú?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magas, kicsit talán alacsonyabb is vagyok a kelleténél, de most már mindenféle cipőt kipróbáltam(főleg magassarkút), de valahogy semelyik se a legjobb... Előre is köszi ;) 15/L

2013. jún. 7. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15 évesen lapostalpú, és felnőtteknek is csak alkalmakra ajánlott a magassarok.
2013. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sarkak ált. megnyújtják a lábat, megfeszítik az izmokat. De 15 évesen teljesen jó a lapos is. Inkább, mint azok a rohadt magas sarkú cipők, amiknek a sarka magasabb lassan, mint az ember feje - én azokat kifejezetten ízléstelennek tartom.
2013. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a magassarkú mindenképp szebb
2013. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szép láb nem a cipőtől lesz szép, hanem az úgy magától az.

Én pl. utálom a magassarkúakat, jó ha évente egyszer van rajtam, de mégis elégedett vagyok a lábaimmal és mások dicsérik is, pedig főleg tornacsukában vagy edzőcipőben rohangálok.

23/L

2013. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még a lapostalpú. A magassarkú gyönyörű meg tényleg a nőiesség (egyik) csúcsa, de hiába, hogyha valaki nem tud benne járni...
2013. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ;) Írnátok majd kort és nemet is?
2013. jún. 9. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
rajtam sokkal jobban szexibben áll a bakancs meg a tornacipő, sportcipő, írtó vagány, és még farmerszoknyához meg passzos szexi csípőnacihoz, halásznacihoz is fel tudom venni őket, és jól néznekk i nagyon, a batári nagy sarok, meg a körömcipők elég hülyén néznek ki és a legtöbbet csak szoknyához, lakalmi ruhához lehet felvenni, de van sok ruha, ami szexi is, dem gsem csak alkalmi, szal sokkal jobban néznek ki, sportosan szexisek, vagányok, akinek meg amugyis jó az alakja azon meg még jobban állnak a feszülő cuccok, mint a mini szoknya, magassarok, alacsonyak hordjanak magas sarkút, meg szerintem kicsit öregít is, és al áb is csúnya lesz, sokan elég hülyén mennek benne
2013. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!