Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg szép vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg szép vagyok, és annyian mondják, akkor hol vannak az érdeklődő fiúk?

Figyelt kérdés

Nem értem . De szerintem ez sokatokkal van így,,h többen szépnek tartják,és azt hiszik mennyi udvarló van,közben meg sehol semmi.


A kérdésem az,hogy szerintetek ez okozhat önképzavart ? Mert én nem tartom magam annyira szépnek,mint mondják,de a másik véglet sem vagyok.


2015. jan. 3. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem már írják is az érdeklődő leveleket, várd ki türelemmel. 1-2 perc.
2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet privibe és kapsz hideget meleget. Megmondom azt is ha csúnya vagy.
2015. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
írhat bárki,senkinek nem írok vissza, felesleges .
2015. jan. 3. 22:38
 4/29 anonim ***** válasza:
44%
Hàt ha szép vagy akkor szép vagy, fogadd el de ên szebb vagyok nàlad ezt is fogadd el ;)
2015. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy miért nem érdeklődnek irántad a fiúk, de ha mellékelnél egy fotót magadról, nagyon szívesen leírnám a véleményemet;)
2015. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy nem a külsőddel hanem a kisugárzásoddal van a probléma. Volt olyan barátnőm akihez majdnem 1 évig nem mertem hozzászólni, mert féltem, hogy leharapja a fejem. Pedig a valóságban egy tündéri csaj volt, egyszerűen ismeretlenként ilyen kisugárzása volt amit ugye a "tulaj" nem észlel.
2015. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
na igen,ez a kisugárzás dolog ez lehetséges,h ezzel van gond
2015. jan. 3. 22:42
 8/29 anonim ***** válasza:
Mindet leminősíted "hulladéknak". Na ezért tűnik úgy mintha nem lenne egy sem
2015. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Ezt így látatlanban nem merem kijelenteni, meg korai is lenne..a stílusod is lehet ami közre játszik. De ha a kisugárzás, akkor azon lehet változtatni, node nem is untatlak tovább :D
2015. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

örülök,h te tudod,h kit hogyan minősítek :)

milyen jó tud lenni,mikor egy idegen többet tud rólad,mint te magad:)

2015. jan. 3. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!