Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van olyan, hogy a...

Szerintetek van olyan, hogy a srácnak őszintén (100%osan) tetszik egy szép lány, és ez a csaj is érdeklődő és nyitott, vágyik a kapcsolatra az adott fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát mikor nincs hogy az egyik fél tűr... meg mondjuk az is jó kérdés, hogy mit jelent a szép...

2014. júl. 7. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne... Most így vagyok egy gyönyörű lánnyal, abszolút úgy látom, hogy esélyes vagyok nála, de még nem mertem megtenni az első lépést. De megfogom, minél előbb! :D Nem akarom elszalasztani. :)
2014. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
magyarul ezt még nem tudhatjuk, h neki is bejössz e...
2014. júl. 7. 17:36
 3/13 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem írni egyébként, hogy főleg a fiatal 15-26 éves korosztály érdekelne :)
2014. júl. 7. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
egy srácnak tetszhett 100%osan de az már ritkább hogy ez a csaj érdeklődö nyitott az adott emberrel
2014. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi a párommal így jöttünk össze, 4 éve boldogok vagyunk.

22/N

2014. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát látszik rajta, például amikor meglátjuk egymást. Olyan édesen mosolyog, és picit zavarba is jön, nagyon édes. :D
2014. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4es én is így vettem észre, több száz lánynál próbálkoztam, volt dolgom de eddig egyetlen sem érdeklődött irántam úgy, ahogy én
2014. júl. 7. 17:43
 8/13 A kérdező kommentje:
tudod én hányszor hittem h mert mosolyog, vagy csavargatja a haját bejövök neki :D hát... ez marhára nem jelent még semmit, de te tudod, azért drukkolok neked :) hajrá őszintén
2014. júl. 7. 17:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet félreértelmezted, nem? Amúgy meg ha neked lesz igazad, akkor így jártam, nem fogok belőle nagy ügyet csinálni, legfeljebb kiröhögik a fejemet. :P
2014. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát nehezen, ill akkor te is :D mert tök ugyanezeket csinálta, amiket te is leírtál, de mindegy, remélem összejön neked :) meg nekem is vmikor de kissé fura már így ennyi próbálkozás és év után, abban is kételkedni kezdtem h ilyen van e egyáltalán xd
2014. júl. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!