Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elofordult mar ilyen valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult mar ilyen valakivel? Ez nem tortenhet meg, mi?

Figyelt kérdés
18-20 eves korotokban megismerkedtetek valakivel, rovid ideig egyutt voltatok, majd viharosan elvaltak utjaitok, jo sokaig lesz*rtatok egymast, vegul kesobb (akar sok-sok ev mulva) ujra osszejottetek? 18/L
2015. jan. 4. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet.
2015. jan. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha ázsiai vagy megtörténhet!
2015. jan. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van arra, hogy valaki újra összejöjjön viharos szakítás után. Vihar azért hagy nyomokat.
2015. jan. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A "leszaras" kozepen, uj baratno mellett, szakitas utan sok honappal (ennyi ideje voltak egyutt a csajjal (ebbol kovetkeztethetsz)) uzenetet kuldott nekem, tehat szerintem "bekeben" vagyunk mar. Amugy az ember nagyon eretlen meg 18-20 eves koraban (foleg a fiuk), ezert kerdeztem, hogy mittudomén x ev mulva talalkoznak, beszelgetni kezdenek es magallapitjak, hogy "milyen kis gyerekes benak voltunk"...
2015. jan. 4. 05:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Az esély csekély. Még sosem jártam így, de már nem is fogok, mert megtaláltam végre, aki mindig is kerestem és ez olyan jó érzés.

Szerintem légy nyitott, neked is összejöhet, ha nem vele, akkor mással. Ne nézz a múltba, jelent próbáld megélni, kihozni a legtöbbet belőle.

2015. jan. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!