Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elofordult mar veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult mar veletek olyan, hogy hiaba éltek boldog parkapcsolatban, valakivel talalkozol, vagy csak meglatod és eszméletlen modon " vonz"?

Figyelt kérdés

Ugy értem ezt a vonzast, hogy tudod, hogy soha, semmi nem lesz belole, de mégis van az illetoben valami, ami baromira "felkorbacsol", és annyi torténik csak, hogy egy kellemes érzés tolt el, ha latod a delikvenst..

Hat, bevallom, nalam volt egy ilyen,a rendeloben ahova jarok tobb fogorvos dolgozik, és az egyik fogaszban ( nem az enyém!) van valami, ami nagyon megfogott, iszonyat férfias, karakteres. Egyszer lattam csak, tobbet nem is hinném hogy latom, de a " hatasa ala" kerultem :)

Nalatok volt mar ilyen?


2010. márc. 9. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
volt
2010. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Volt. A hűség nem azonos a vaksággal.
2010. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Volt, és megcsalás lett a vége, illetve a szakítás..
2010. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyszerűen megbabonázva éreztem magam. Sosem csalnám meg a páromat, mindennél jobban szeretem, de az a fiú egyszerűen megigézett. Viszont én megosztottam a párommal is. Na persze nem ezekkel a szavakkal, hanem csak annyit mondtam neki, h láttam egy srácot, aki vmi miatt nagy hatással volt rám.

Azt szeretem a páromban, h az ilyeneket is megérti, és nem érti félre. :)

2010. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony!Ezrével mennek az utcán a csinos nők,mégis van egy -egy akiknek már a látványa is szinte "sokkol",pedig lehet nem is a legszebb a hölgycsokorban!Megmagyarázhatatlan!:) F 35
2010. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"hölgycsokor" - ez nagyon tetszett :D
2010. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen hitték már azt:)
2010. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen, egy boldog párkapcsolatban előfordulhat. Viszont azt nem árt tudni, hogy egy tökéletes párkapcoslatban nem történik ilyesmi. Ergo ha ilyesmi előfrodul valakivel alkalmanként, akkor például házasságra ne adja a fejét. Mert egyéb problémák is lehetnek, ettől függetlenül.
2010. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már,sőt,ha az illetőt látom,mindig előjön az érzés.Tudom,hogy butaság,és semmi érzelmi alapja nincs,csak úgy spontán jön.Aztán,ha nem látom,el is múlik.

Ez bárkivel előfordulhat,férfival is,nővel is,legyen a párkapcsolata bármilyen boldog,hiszen emberek vagyunk,ösztöneink vannak,csak uralkodunk rajtuk.Ez nem a megcsalás kategória,hanem természetes emberi reakció.

Aki mást mond,az téved,mert ez tény.Tökéletes kapcsolat pedig kb, két év után NEM LÉTEZIK,mert lecsillapodnak a hormonok,a szerelem átalakul kötődéssé és szeretetté.

Az meg,hogy emberből vagy,a világ legtermészetesebb dolga.Természetesen csak akkor,ha tudod kontrollálni magad,és tudomásul veszed,hogy ez csak egy röpke pillanat.

2010. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerelem nem lesz, hanem szeretet. És egy tökéletes kapcoslat alapja pontosan az. Ilyen szempontból nem állja meg a helyét az érvelésed.
2010. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!