Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek az ismerkedésné...

Lányok! Nektek az ismerkedésnél, egy srácban, mi az, ami imponál (külső és belső tulajdonságokra egyaránt gondolok)?

Figyelt kérdés
Szimplán kíváncsi vagyok, hogy a mai lányoknak illetve nőknek mik azok a tulajdonságok, amelyek ismerkedésnél bejönnek, vagy esetleg keresik a fiúkban/férfiakban. 16/f

2014. ápr. 3. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Külső : Nálam magasabb ( 160cm+ ), kb válig érő sötét hullámos haj, ne legyen se gizda se. tohonya

Belső : Első körben ne legyen csapodár és bunkó paraszt, a többit majd szép sorjában...

2014. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külső: minél világosabb szem és hajszín. Vörös-szőke, kék-zöld.

Belső: pont olyan férfit keresek, mint amilyen az apám.

2014. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Kifelejtettem : fontos az ápoltság és hogy nem minden nem ugyan abban a koszos melegítőben járjon... Egy minimális divatérzék nem árt.

2014. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minden nap*
2014. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 liza6789 ***** válasza:

belső: kedves legyen hozzám,szeressen,1 kicsit romantikus is:),vicces és kb ennyi

külső: nálam magasabb ( mondjuk ez elég könnyű mert pici vagyok :) ,igényes,ápolt legyen és a többi nem számit 15L

2014. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja igen, kérném hogy kort is írjatok majd! köszönöm az eddigi válaszokat is ! :)
2014. ápr. 3. 20:24
 7/9 Reka Toth válasza:
legyen ön maga azért nézzen ki jól is meg legyen kedves de rossz is :)
2014. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napestig lehetne sorolni a rengeteg jelzőt, nekem is megvannak az elvárásaim,de nem ez a fontos. A lényeg,h a kisugárzása megfogjon...tetszett már rocker,üzletember,party-őrült... mind más-más külsővel/belsővel,de a kémia mindig megvolt. 20/N
2014. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belső: legyen beszédes, de lehetőleg értelmes dolgokról, vicces, kezdeményező, tiszteljen, és legyen türelmes.

Külső: mint eddig is írták, nálam magasabb (180+), idősebb, erősebb, és lehetőleg nehezebb is, tehát ne egy colos gizda. Mosolyogjon sokat, és ha szép szeme van, akkor azzal már levesz a lábamról végleg :). De azért kellően ápolt is legyen :) (és a hosszú/félhosszú haj se hátrány :) )

2014. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!