Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Békéscsabán tudtok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békéscsabán tudtok olyan helyet, ahova barátnőmmel visszavonulhatunk pár órára? Ha esetleg ránk jönne.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.
2015. jan. 4. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ránk jönne. Ez olyan romantikus! Rám a szarás szokott rám jönni! :D
2015. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vonatállomás
2015. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem rég tudtam meg én is, hogy ezeket a pár órára kibérelhető szobákat búvóhelynek nevezik.

írd be googléba hogy "búvóhely békéscsaba" és ahogy néztem elég szegényes de lesz találat :)

2015. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ne az influenza jöjjön rátok, az szent! :D

Most újítják fel a vasútállomást, tuti találnátok valami helyet pár inert hulladék konténerben.

2015. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
védelmi állást állítsatok fel és akkor lesz hova visszavonulni
2015. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Körös Hotel
2015. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#3, #6. Köszönöm. ILYEN válaszokat kértem. Amúgy régen jártam Békéscsabán. Már nem is lakom a megyében. A Körös hotel még üzemel? Én úgy hallottam, hogy bezárzák.
2015. jan. 4. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Viccnek szántam, azt hittem csabai vagy. Egy rom az egész. Elvileg hamarosan lebontják.

Bocs

2015. jan. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ahha. :/

Hát elég rossz vicc

2015. jan. 5. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:

autó kizárva?

2 éven keresztül éltem szexuális életet egy Trabantban különböző okok miatt. Nem a legkényelmesebb de legalább otthon érzi magát az ember. Már a hátsó gátlók kopognak szegények.

Van is egy vicc.

Akit le akarnak szopni azt egy Trabantban is le fogják. Egy BMW-ben azt is leszopják aki nem akarja. ez igaz.

2015. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!