Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiknek jobb lenni szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek jobb lenni szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon magas ronda fiúnak, vagy nagyon alacsony szinte törpe de rettentő helyess/jóképű. Ti melyikben vagytok/lennétek?
2015. jan. 5. 01:37
 1/9 A kérdező kommentje:
helyes*
2015. jan. 5. 01:37
 2/9 opened paradise ***** válasza:
Utóbbi.
2015. jan. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
Mármint nem vagyok törpe,de a kettő közül inkább azt választanám.
2015. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát én azért mondanám a nagyon magas rondát mert azon lehet javítani, meg ha magas az annyira nem gáz a kicsi sem gáz de azon nem annyira lehet javítani persze jo ha za ember jó képű de megis minde embernek vannak hibái :)
2015. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hobbitok elég jó hírnevet szereztek az Egy Gyűrű elpusztításával.
2015. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon szexi kisnövésű nők is szóval, ha már mindenképp választani kell akkor a nagyon alacsony (ami remélem nem 1 méter vagy az alatti!!!).
2015. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én magas ronda csak akkor lennék szívesen, ha mellé még kétajtós szekrény is lehetnék.


Volt egy szobatársam régen, aki most 210 centi magas és baromi nagy darab, de ő még elég normálisan is néz ki. Régen amikor hosszú haja volt, úgy nézett ki mint egy viking. :D

2015. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is sokáig rondának tartottam magam nagyon sokáig. Az önbizalomhiányom annyira eluralkodott bennem, hogy egyedül képtelen voltam lerendezni magamban, és beláttam, hogy ha ez így megy tovább, akkor már most meg is halhatnék, mert kb. ennyi volt az életem. De rájöttem, hogy az életben vannak nagyon szép dolgok is, pl. a szerelem, és a többi, amiket ha nem élek át, nem lehet teljes az életem. Tudtam, hogy az ismerőseim túl elfogultak velem szemben, és nem tudnak használható tanácsot adni - olyan valaki kellett, aki abszolút nem ismer engem. Felkerestem egy pszichológust, akinek elmondtam, hogy milyennek látom önmagamat, milyen volt az eddigi életem. És ő rávilágított olyan dolgokra, amikre én nem is gondoltam. Például az, hogy az ember arcán nagyon is meglátszik, hogy milyen belül. Ha a lelkem romos, kínok tépázzák, és rondának tartom magam, akkor az arcom szomorú, és ha próbálok mosolyogni, az erőltetett, ami szintén ellentétes hatást okoz. Mára már minden rendben van velem, elfogadtam önmagamat, és arra jöttem rá, hogy még akaratomon kívül is mosolygok, és ez már a lelki békémből fakad. Azóta lett egy gyönyörű szép barátnőm, akivel már 2 éve együtt vagyunk, már összeköltöztünk és idén meg is házasodunk :)


25/F

2015. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából a második típus a vagyok, de inkább lennék magas ronda. 170 cm alatti fiúkra rá se néznek a lányok, szóval biztos több sikerrel járnák ezen a téren magas-rondaként. És ezenkívül az emberek felnéznének rám.
2015. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!