Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyik a jobb? Ha elmodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyik a jobb? Ha elmodom neki, hogy szeretem, vagy ha éreztetem vele? Ti melyiknek örülnétek jobban, lányok? 21/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:10
1 2
 1/17 Jófajta ***** válasza:
először mondd meg neki ha nemválik be éreztetsd ha az se hagyd a francba
2011. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

miért nem lehet mindkettőt egyszerre?


szerintem fontos mindkettő.

2011. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a tettek többet jelentenek. Mert mondhatja akárkinek, hogy szereti, a családtagjainak, akár a barátjának (haver), de ha megcsókol, akkor azt csak a szerelmével teszi. :) Normális esetben. :D
2011. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
lányfüggő hogy melyik jön be. de ha a lányok 80% a az egyiknek, lehet hogy a te csajod épp a másiknak. szóval ezt itt sose fogod megtudni.
2011. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
HA meg akarsz szabadulni tőle, akkor a legjobb módszer a szeretlek szó kimondása.
2011. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Skyra Diamonds válasza:
100%
Szerintem az egyenes, őszinte kommunikáció már fél siker, feltéve, hogy viszont szeretnek. Tehát azt gondolom, mindenképpen mondd meg neki, de a lehető legegyszerűbben. Én részemről nem szeretem a giccsesen ömlengő megnyilvánulásokat, de a megfelelő időben és helyen, a megfelelő módon, egyszerűen bevallott érzésektől mindig összeszorul a szívem és még akkor is pozitív irányba, ha nem tudom viszonozni. Ha pedig a "szeretlek" viszonzásra talál, azt ajánlom ritkán ismételgesd, de állandóan éreztesd az önzetlen odafigyelésedet és a szeretetedet, mert tettek nélkül mit sem ér a kimondott szó.
2011. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 minecraft2 ***** válasza:

Csak nehogy megöld a vonzalmat vele..

Úgy szeresd hogy szereted, de rohadtul nem vagy rászorulva, meg se rezzennél ha elhagy kb. Jó hát nem muszáj ezt, de egy pár hónapig biztos h fontos.

másrészról valszeg h csökkented a vonzalmat az ilyennel.. jól kell tudni előadni, nem nyali fali módon. f

2011. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nincs az a nő aki ne hinne neked,ha azt mondod neki hogy "szeretlek".A legtöbbjük igényli is ezt a szót,ha lehet,akkor többször is mondd neki,ha ő is szeret akkor nagyon jól fog esni akinek ez szól.A bizonyítás csak hab a tortán,de ezt is méltányolni fogják.
2011. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ha szeretsz egy nőt,akkor soha semmit ne tilts meg neki,hallgasd mindég figyelmesen amit mond és ne mondj ellent neki.Ezt a tanácsomat ha be tartod,garantáltan sikered lesz.Ez vonatkozik szinte az összes nőre.
2011. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Már a barátnőd, vagy csak szeretnéd? Nem egyértelmű.


Ha még nem: Milyen módon akarod éreztetni? Pl én nem igazán szoktam fogni az ilyen ráutaló magatartásokat. utálom, ha úgy kell kitalálni, hogy mit is akar a fickó. (Bár a legtöbb nő ezzel nem így van, ahogy én...!) Szóval ha szeret, akkor mondja meg egyértelműen és határozottan, s ne bizonytalanítson össze vissza. Akkor lehet valami... Ha meg nem jön be a fickó, de mindenfélét éreztet, akkor az egyrészt idegesít, másrészt direkt úgy teszek, mintha észre sem venném, ha nem képes kinyitni a száját, hogy tisztázzuk.


Ha már összejöttetek:

Az, ha egy pár vagytok, az feltételezi, hogy szeretitek egymást. Ha rájöttök (még az első időkben) hogy mégsem, akkor nem ér hülyíteni a másikat, meg kell mondani és válás. Ha nincs megmondva, hgoy nem, akkor igen. Tehát szeret és szereted. Néha lehet mondani, jól esik mindenkinek. Túlzásba vinni már gáz. Viszont éreztetni mindig kell!

Tehát ha már egy pár vagytok, akkor inkább csak éreztesd, mégpedig a jelenléteddel, a kiszámíthatóságoddal, a figyelmességeddel, azzal, hogy beszélgetsz vele, stb...

2011. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!