Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy az a boldogság, hogy van férje, vagy pasija egy nőnek?

Figyelt kérdés
Miért az az elfogadott a társadalomba, ha egy ember párkapcsolatban él? Egyből lesajnálnak, ha nincs mellettem férfi/férj. Miért kötelező ez? Miért kell eltűrnöm magam mellett bárkit csak azért mert mindenkinek ez az elfogadott? Miért nem lehet megérteni, hogy én így vagyok boldog? Szabadság, és nem kell mást kiszolgálni, eltűrni, és megfelelni.

2015. jan. 5. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem szarod le ki mit gondol?
2015. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert mindenki, lépten nyomon ezzel sokkol! :D
2015. jan. 5. 07:44
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz mással! Élj úgy ahogy neked jó!
2015. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert ez lenne az altalanos..

Az hogy te nem szeretnel azt ugy latszik ok nem kepesek megerteni..

Pedig tenyleg a legjobb ha nem foglalkozol vele ki milyen pasit akar neked..

2015. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia mennyi idős is vagy??Lány vagy?
2015. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké lány vagy,Vagy már asszony...
2015. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége társas lény. Normális esetben nem "eltűrni" kell valakit, hanem azért van veled, mert szereted. És igen, a legjobb dolog a világon egy másik ember, akit szeretsz. De ez az ember nem egy random arc a tömegből, csak hogy legyen valaki.


Ha meg eddig az volt a véleményed, hogy rabság a párkapcsolat, meg ki kell szolgálni a másikat, akkor piszok rossz emberekkel sikerült megismerkedned, vagy te tényleg nem ilyen beállítottságú vagy.


Van ilyen is - de tudod, a boldogság másik oldala az, amikor teszel a mások véleményére :)

2015. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindig mindenhol az van, hogy egy nőnek ki kell szolgálnia a pasit! Mosnia főznie takarítania kell rá, és ez az elfogadott! Minden kapcsolatomba kibukott ez, már annyira unom!
2015. jan. 5. 08:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem, ha lenne valakim, nagyon tudnék örülni neki. Természetesen lehet valaki kapcsolat nélkül is boldog az életben, mindannyian mások vagyunk, ki így érez, ki úgy.

Viszont én érzem az nap, mint nap, hogy hiányzik valaki, 37 év egyedül nem egy fáklyásmenet nekem legalább is. Látok párokat az utcán menni, nem irigykedem, de baromi rossz érzés fog el. Világossá vált bennem, hogy nekem kell egy nő az életembe. Ha sikerül, maximálisan fogok alkalmazkodni hozzá, mert, ha összejön, nem hiszem, hogy lesz még egy lehetőségem. Kihasználni nem fogom, nem idegen tőlem a házimunka sem. Mindenképp boldoggá szeretném tenni.


37/F

2015. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is pasi vagyok, és nem nem ez az alap. Mi igyekszünk megosztani a házimunkát, főzést. Én pl mosogatni nagyon utálok, így az alól kihúzom magam, ha lehet - cserébe mindig én porszívózom, mosom az ablakot, és általában az én feladatom a bevásárlás is. Barátnőm intézi a mosogatást, mosást, és egyéb takarítások egy részét - a főzés pedig közös, van amit én főzök jól, van amit barátnőm, van, hogy mindenki főz magának, ha olyat ennénk, amit a másik nem szeret.


Normális párkapcsolat erről szól: nem szolgát keresel, és nem szolgálni akarsz, hanem kiegészítitek egymást. Én nem is hagynám, ha a barátnőm ki akarna szolgálni. Az természetes, hogy segítünk egymásnak, pl ha dolgozom nagyon, akkor hoz teát, odakészíti a kaját, néha rámszól, hogy enni is kéne - de ez nem elvárás, hanem segítség. És természetesen a fordított jár neki ugyanígy :)

2015. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!