Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a pasimmal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a pasimmal, hogy boldog lehessen mással?

Figyelt kérdés

Soha nem találkoztam még hozzá foghatóval.

De, gyereket szeretne, én meg nem,(mert nekem már van 2 gyermekem az előző házasságomból) és mondtam neki, hogy én nem szeretnék, erre az volt a válasza, hogy akkor úgy is leélné velem az életét, de úgy érzem ez nem fair! Joga van a boldogsághoz, nem tudom mit tehetnék....



2015. jan. 4. 09:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Most boldog. Veled. Ha szakitanal vele nem lenne az.

Szerintem ne szakits vele.

2015. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez elég kényes dolog, mert ha szakitol vele az is rossz, de ha nem szülsz neki gyereket az is. Szerintem ezt beszéljétek át, mert az hogy ő most még azt mondja hogy akkor is le élné veled az életét ha nem szülsz neki, az nem azt jelenti hogy később is így marad. Meg azért mégis minden ember ragaszkodik minimum 1 gyerekhez ami a sajátja. ugyhogy ezt jó lenne tisztázni...
2015. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 NewFreeee ***** válasza:
0%
Ha megérti, hogy neked 2 gyerek után nem kell 3. akkor gondolom szeret és valószínűleg nem esne jól neki, ha ezt a mesét amit ide leírtál, hozzávágnád. Tehát voltaképp az nem fair, hogy ezek után még BENNED merül fel ez a kérdés... Ha ennyire gátolná a boldogságban már megtette volna. 2 gyerek után lehetne több eszed is.
2015. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 NewFreeee ***** válasza:
0%
A 2-nak gratulálok, remélem hogy nincs párja, ha mégis volna akkor annak is gratulálok...
2015. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De reménykedik, és ez a rossz, pedig elmondtam neki, hogy nem lehet már több gyermekem sajnos :(
2015. jan. 4. 09:23
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

# 3 nem nagyon értesz te ehhez

(ezt nem lehet megérteni, max. egy időre elfogadni)

2015. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, vagy nem akarsz?
2015. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
reménykedik, ami rossz, de ha kidobod, az neki még rosszabb
2015. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet, sajnos :(
2015. jan. 4. 09:29
 10/25 anonim ***** válasza:
Ertem. Sajnalom:/
2015. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!