Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira ég a fejem. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira ég a fejem. Hogy menjek így emberek közé?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon megszerettem, de nem vettem észre, hogy csak szórakozik. Mikor megmondtam, hogy nagyon kedvelem akkor azt mondta h nem vagyok normális. Meg el kezdte mondani az ismerőseinek h mennyire beteg ember vagyok, pedig semmi okot nem adtam rá. Bármi baja volt, mindenben számíthatott rám, pedig a legtöbbször úgy beszélt velem mint egy kutyával. Sajnos nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel, és eleggè szegények is, nincs egy barátja sem, és tudtam, hogy nagyon rossz lesz a karácsonya és féltem h nagyon maga alatt lesz, mert mikor legutóbb otthon volt megpróbált öngyilkos lenni. Vettem neki egy könyvet amit letettem a kollégiuma portájára és írtam neki egy emailt h ott át tudja venni és boldog karácsonyt. Az volt ezzel a szándékom ha maga alatt van, akkor gondoljon arra h valakinek azért megis fontos. Semmi reakciót nem kaptam, ma össze futottunk és megkérdeztem h megkapta e az emailt. A válasza: ha meg a könyvet is, teljesen bunkón. Nem vártam, hogy a nyakamba ugrik de azért egy köszönöm jól esett volna. Aztán láttam h jót röhögnek rajtam.
2015. jan. 5. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol vannak itt az emberek?
2015. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy menj így emberek közé? EMELT FŐVEL, KISLÁNY!

A legtöbb pasi ilyen rendes csajról álmodozik. A szóban forgó srác nincs tisztában azzal, hogy veled mennyit fog veszíteni. Mert én például nem tűrném, ha úgy beszélne velem, mint egy kutyával. Sőt! Szájba is vágnám.

Te minden rossz tulajdonsága ellenére is mellette lennél. És segíteni akartál rajta, mikor rosszul bánt veled.

Ez a srác nem érdemel meg téged!

Szóval csak emelt fővel!!!

2015. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-nek teljesen igaza van!

A srácnak kéne szégyellenie a képet, és bocsánatot kérnie, amiért akkora barom volt.

Légy büszke magadra, mert van rá okod!

2015. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult, én a srác helyében nagyon örültem volna, nem volt valami jó karácsonyom.
2015. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!