Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most felvételiztem egyetemre...

Bulzapapo kérdése:

Most felvételiztem egyetemre Miskolcra, de mindenki óv attól hogy oda menjek. Miért? Ahol lakom ott is vannak bunkó emberek, és ott is lesznek.

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hulyek, ne hallgass rajuk. Merre laksz? Gondolom Pesten vagy Nyugat-Magyarorszagon.
2014. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most voltam másodéves miskolcon. Ha beindul a félév akkor már semmi szivatás nincs a felsőbb évesektől, csak ami gólyatáborba van, de durvábbakat olvasni más egyetemek gólyatáborából, ez inkább piálás meg ha nem vagy visszahúzódó tipus akkor nem is érzed szivatásnak, hanem csak szórakozás mindenkinek.
2014. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Golyataborban nem kotelezo reszt venni, sot az egesz hagyomanyorzo hulyesegben sem.
2014. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenütt vannak hülyék. Nem túl jó környék ez, éjjel annyira nem ajánlatos kint mászkálni, de kb. ennyi.
2014. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!