Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Jobb, ha elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Jobb, ha elfelejtem, igaz? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Elkezdett felkeresni,félénk volt kedves,és mint akin 6x átment egy traktor.Úgy éreztem az én feladatom "megjavítani". Nagyon élveztem,hogy vele lehetek,jobban mint valaha bárkivel,2x is találkoztunk.Az első találkozás úgy indult,hogy olyan finoman értünk egymáshoz,hogy szinte csak a "lelkünk kapcsolódott össze". Éreztem,hogy mindketten ugyanúgy érezzük.Kiderült,h az a traktor én voltam még pár éve,de nem gondoltam volna...2 évig jártunk,de külső tényezők miatt el kellett válnunk egymástól..Nagyon furcsa érzés..Csak arra lennék kíváncsi,hogy volt-e mással is ilyen? Azóta sokat gondolok Rá,és úgy érzem,h pont ugyanilyet szeretnék,mert minden porcikáját imádom..
2015. jan. 5. 13:23
 1/8 A kérdező kommentje:
A gond az,h hirtelen változik a döntése,és egyik nap keres,utána 1 hónapig semmi,hiába próbáltam felkeresni,utána megint elkezd keresni..
2015. jan. 5. 13:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenem ilyen nyáladzást. Egyébként ezt a kérdést kb minden 2 órában felteszik ennyire nehéz használni a keresőt?
2015. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld,köszi az őszinteséget,tényleg nyálas így utólag visszaolvasva :D
2015. jan. 5. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy kapj választ is. Sokan jártunk már így, de ez csak a saját tapasztalatlanságodból adódik. Majd meglátod jön egy olyan fiú/lány aki miatt átértékeled ezt és nem a másik tulajdonságait keresed benne. Csak várj és ne erőltesd
2015. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 To7ka ***** válasza:

Ezt nem nagyon értettem meg. Szóval Te vagy a srác, és az exbarátnőd keresett fel újra? Mert akkor igen, ez elég sűrűn előfordul. Nem nyálas ez..:) Próbáltál leírni egy különös, jó érzést. Ilyenkor mindig jobb elválni egymástól, és egyedül rendbe tenni magatok. Ha tudtál olyan sokat változni az évek alatt, hogy ne megjavítsd, de teljes szívedből szeresd, akkor működhet. Hisz Ő keresett, megbocsájtott, és Te kellesz neki. Viszont ha úgy érzed, hogy megint képes lennél összetörni őt, nem vagy biztos magadban, akkor sokkal jobb elfelejteni, és ahogy fentebb írtam, esetleg egész más gondolkodással évek múlva leülni és megbeszélni a dolgokat.


Ne függés meg megszokás legyen, szerelem!:)

2015. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány,és az exbarát keresett fel újra.Én tudnám szívből szeretni,de a külső tényező a drog,amitől ő nem szeretne megválni...Nem kemény drog,csak fű,de az 10 éve,másra viszont nem szokott rá. Talán még nem is zavarna,ha nem okozott volna benne személyiségváltozást,ill. nem tudom minek hívjam,de egyik nap teljesen okés,a második nap,meg mintha kicserélték volna,és 1 hónapig senkivel nem beszél (a barátaival se),majd visszatér...
2015. jan. 5. 15:26
 7/8 To7ka ***** válasza:
Bocsánat, nem értettem meg elsőre.:) Igen, így természetesen próbálj meg továbblépni, ez a legjobb megoldás. Ha valakinek így váltakozik a viselkedése..:/ Helyes, hogy húztál egy határt (amíg drogozik semmiképp se). Értékesebb ennél az életed.
2015. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 19?
2015. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!