Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szerelem, az igazi Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelem, az igazi Szerelem nem múlik el sosem?

Figyelt kérdés
Várom a nézőpontokat. Csak bátran ;)

2015. jan. 5. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha harmonikus egy kapcsolat, és mindent meg tudnak beszélni, akkor nem múlik el.
2015. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Azt hiszem olyan nem létezik, hogy "szerelem" csak a mesében... :( Sajnos!
2015. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kémiai anyagok okozzák, amint termelődésük alábbhagy a szervezetben a szerelem is "csökken", "elmúlik".
2015. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valakinél nem múlik el, de nagyon ritka. Bár érdekes mert akiknél nem múlik el ott általában a párjuknál sem, tehát kell, hogy valami összefüggés legyen és nem csak nyers kémiai reakció okozza.
2015. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem mindig minden esetben elmúlik. Az már a feleken áll, hogy a szelem helyén még annál is erősebb szeretet, megértés és tisztelet marad, vagy unalom nyűg, és szakítás/válás
2015. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szerelem, akár milyen erős is, egy idő után el fog múlni, amit fel vált a szeretet.
2015. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Szomorú, hogy nagyon sokan nem képesek erre! És ami a leggroteszkebb, hogy a csajok azok aki inkább nem képesek erre. Ha megunják a csávót jöhet a következő!

2015. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De lemúlhat. A legnagyobb szerelmet is nagyon el lehet szúrni. Ha tényleg igazi, nagy szerelem volt, maradhat utána még szeretet a másik iránt, de már nem olyan minőségben.

Az első nagy szerelmemet emberileg a mai napig kedvelem, szeretettel gondolok rá, de nem szerelmes szeretettel.

2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy sokan nem képesek erre, de azért vannak kivételek, még a lányok között is, pl én is, hisz nagyon jól tudom, hogy a szerelem nem tart örökké, hanem szeretet lesz. De tulajdonképpen ez mit sem változtat azon, ha egy kapcsolat harmonikusan, egyetértésben, tiszteletben, kompromisszumban, kommunikációban teli...stb. Hisz az érzelmek ugyanúgy megmaradtak.

Egy kapcsolatért mind a két fél felelős, és nem csak a lányok, és ahogy írtad "Ha megunják a csávót jöhet a következő!" Kérdés: miért is unták meg akkor?

Sokszor szerintem az a gond, hogy egyik fél sem tudja, hogy mit is akar igazából és ebből származhatnak a konfliktusok. Meg hiába tudja az egyik fél, ha a másik nem, vagy nem akarja.


6-os voltam.

2015. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Sokszor nincs is előjele. Egyszer csak a csaj melóhelyére jön a számára Mr.Igazi és onnantól a réginek már csak pár hónap van hátra a kihajítás előtt. Pedig az is jó de Mr.Igazinak a nyomába sem érhet soha.

2015. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!