Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már osztálytárssal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már osztálytárssal, ha igen meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi!

2015. jan. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akartam

de ő rám se hederített

pedig tudta volna mi az nagybetűs BOLDOGSÁG ..:::(((

F/19

2015. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

soha nem járnék osztálytárssal

tudod van az a mondás: házi nyúlra nem lövünk

2015. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én nem de barinőm igen (a barinőm az osztály legnépszerűbb csaja, akivel járt az meg ily nagymenő). Összevesztek, kibékültek, összevesztek, kibékültek... Így ment végig abba maradtak maradnak barátok, de nem voltak valami jóba. De most szilveszterkor annál a csajnál voltam és a fiú hozott neki egy rózsát egy idézettel. De sztem nem érdemes. :)
2015. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En egyszer akkor meg is bantam:D 2honap2het volt

18/L

2015. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm egyszer de a srác folyamatosan tapizni akarta ezért kidobta 14/l
2015. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!