Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárs-osztálytárssal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárs-osztálytárssal? Mi a véleményetek ha 2 osztálytárs jár?

Figyelt kérdés
Lehet ebből normális kapcsolat? Akkor is ha suliban nem nagyon tudnak mit csinálni mások előtt? Vannak ilyen működő kapcsolatok sok? 15 évesek leszünk.. Köszi a választ előre is!

2012. okt. 27. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Lehet kapcsolat.Csak ha vége van az a gáz.Jobb ha nem csináltok semmit a suliban.Hidd el senki sem kíváncsi a szerelmi életetekre egész évben.

Ha vége lesz,és rosszban vagytok akkor feszültségeket teremt stb...

2012. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is jártam osztálytársammal, és nem volt jó azóta is bánom, jó barátok voltunk de ma már nem is beszélünk, csak veszekedtünk állandóan, mindig féltékeny volt, már akkor is ha ránéztem egy másik fiú osztálytársamra!! Túl sokat voltunk együtt és én már nagyon untam őt!
2012. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:
80%
Nem értem a problémát. Nálunk a világ legtermészetesebb dolga volt, hogy az osztályban egymásra találtak párok. Miért kéne bármit csinálniuk mások előtt, vagy miért kéne különösebben titkolni? Serdültök, ez a világ rendje.
2012. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs azzal semmi baj ha összejöttök. Szinte minden ismerősömnek volt ilyene és szakítás után is jól elvannak.
2012. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen lehet kapcsolat,mamár ez trendi és menő. osztálytársammal járás
2012. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a mi osztalyunkban is ezmegy.. lehet órán nézni hogy majd megb@sszák egymást..:'D

kész élmény b+..

2012. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felsôbb évfolyamokban talán.

Tegnap úgy szakított velem a 'barátnõm' 10 nap után, hogy levette facebook-ról a kapcsolatot.. 13 évesek vagyunk, 7. osztályosok. Én azt mondom, hogyha vavytok hozzá eléggé értelmesek (nem úgy, mint az exem :D) akkor lehet normális kapcsolat.

2012. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hááát nem ajánlatos...1:suliba nem sok midnent tudok2:ciki elsz ha szakitottok..
2012. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emberek ***** válasza:
Én nem akartam összejönni osztálytársammal, mert ha úgy történik, hogy szakítunk, akkor nem elég, hogy tulajdonképp a padlóra küld, még látom is suliban, ami nekem nem előnyös dolog. Ez a legfőbb indok ami miatt nem.
2012. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!