Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétféle leszbikus van a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétféle leszbikus van a világon?

Figyelt kérdés

Az egyik,aki sok pasival volt,talán még házasság, gyerek is,és utána jön rá,hogy ő leszbikus.


A másik kategória meg akik kezdettől tudják,és a faroknak még a látványától is viszolyognak.


Ez hogy lehet?

Hogy az egyik leszbikus le tud feküdni férfiakkal(csak nem élvezi),a míg másokat még a gondolat is taszító?


Megtudná válaszolni valaki-e kérdést,ami már eddig két leszbikuson is kifogott? ;)



2015. jan. 5. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez úgy lehetséges, hogy az első esetben a nő megpróbálja elfojtani magában, hogy leszbikus. Nem tudja elfogadni magát. Így nem meri felvállalni mások előtt se. A másik pedig a kezdetektől fogva e tudja fogadni magát úgy, ahogy van. :)
2015. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy van, ahogy az első írja. De ezt nem lehet 2 kategóriára felosztani, hidd el. Én is egy másik kategóriába sorolnám magamat.
2015. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

A pszihomókiai megközelítés szerint(szándékosan írtam el) , a homo irányú ferdültség is lelki traumáknak tudható be.

Ezek alapján van akit már gyerekként ért elég trauma ehhez, van akit csak a házasság alatt.

2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
#2 Épp most tanultunk erről a suliban. Pont ezzel a példával. :D (1. vagyok)
2015. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

#3: nem trauma, ez genetika...


#4: nem butaságot tanítanak, ez valamennyire bíztató :)

2015. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

3. vagyok megint. A genetika csak HAJLAMOT ad rá, nem tesz egyből azzá.

Legalábbis én így tudom.

2015. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több fajta is van...olyan is van aki kamaszkorában lefeküdt pasival de akkor leesett neki a tantusz...olyan is van akinél huszas éveiben úgy alakul, hogy lefekszik egy lánnyal és rájön, hogy tulajdonképpen ő mindig is erre vágyott stb.


20/L/L

2015. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elzavartäl aludni. Igy nem merek többet írni...

A nap folyamán azért jelentkezz, várni fogom. :)

2015. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most összezavarlak. Én egyik kategoriadba se tartozok, mégis leszbikus vagyok.

Na ezt fejtsd meg.


Kölyökkorom óta tudom, hogy más vagyok, a nőkhöz vonzódom felnőttként is, de egyáltalán nem viszonygok egy farok látványától.


Minden embernek megvan a saját története, felesleges megpróbálni bekategorizálni.

2015. jan. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

azért ez elég csőlátásos megközelitése a dolognak.

va ezen kívűl még egykét "kategoria".

2015. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!