Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki megkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki megkeres annak ellenére hogy nagyon felhúztam az mit jelent?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy valaki akit nagyon magamra haragítottam tényleg nagyon durván gyűlöl mint ha ő lenne a régi egyház én meg valami eretnek. És az a helyzet az érdekelne hogy ennek ellenére megkerese szerintetek ha megbékél és ha igen akkor miért? (az utóbbira lennék inkább kíváncsi mert ha tartja a szokásait bármit csinálok megkeres)

2015. jan. 5. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki annak ellenére is keres,hogy megbántottad,az szerelmes beléd.Ezt jól tudod.Viszont azt is,hogy mindennek van egy határa,és lehet,hogy te átlépted ezt a határt.A tetteid súlyát neked kell érezned.
2015. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze így tűnik logikusnak.. De szerintem a pasiját jobban szereti.. Vagy jobban akarja.. A poén hogy most ártatlan vagyok és pontosan nem is mondja miért gyűlöl... És volt már nagyon rossz húzásom és azután is megkeresett.. De mikor azt mondom hogy akkor zárjuk le mondja h nem akar többet látni azt mondta nem adja meg azt az örömöt?? Ki érti ezt?
2015. jan. 5. 22:34
 3/7 anonim válasza:
Akkor most vagy játszadozik vagy csak húz. Ne dölj be neki folyton legyél te a pasi, a te dolgod játszadozni
2015. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Lehet hogy Te reagalod tul az egeszet.
2015. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h túlreagálom
2015. jan. 14. 18:11
 6/7 LePeDő ***** válasza:
Tiltsd le.
2015. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 évbe telt de megkeresett pedig a pasijával még mindig megvannak és... Ez örökre így marad? Miért nem hagy békén? Mit akar?
2017. jún. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!