Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem, ha 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem, ha 2 éve időnként megkeres?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel még régebben facebookon lettünk ismrősök.. Folyamatosan próbálta velem felvenni a kapcsolatot, de én legtöbbször nem foglalkoztam vele, főleg mert volt barátom.. Néha vissza írtam neki de kb 3 mondat után nem is foglalkoztam vele, főleg ha a pár mondatba belefért az, hogy merre vagyok, lenne e kedvem találkozni. Én szétmentem az akkori barátommal, de volt egy közös barátnőnk így véletlenszerűen találkoztunk is.. akkor megtudta hogy nem vagyok már együtt a barátommal.. én akkor már beszélgettem vele, de akkor sme találkoztam vele akármennyire szerette volna.. Nyáron lett barátom, ő ezt tudja is, aztán idközbe neki is lett barátnője de mostanában ugyanúgy megkeres, ha nem is olyan sűrűn amig nem volt barátom.. Nyáron a közös baráti körrel találkoztunk, akkor is egy kiscsajjal volt de nem is foglalkozott vele, utolag mondta is, hogy szégyellte előttem magát, mert ilyen kis hobbi csajként tartja aki akkor ott volt.. Érdeklődik minimum 1 hónapban egyszer felőlem, megdicsér ha épp látott valahol a városban bókokat mondd.. Ennyire mély benyomást tettem rá, vagy pedig már csak az izgatja az agyát, hogy nehezen "adom" magam ??
2014. okt. 26. 20:54
 1/2 anonim válasza:
NEm biztos, hogy ezt csak veled csinálja!
2014. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is az volt a kerdes, csak h miert? :-D
2014. okt. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!