Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen típusú fenék is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen típusú fenék is bejön nektek?

Figyelt kérdés

Az enyém hasonló, de nekem nem tetszik, mostanság elkezdtem tornázni, mert változtatni akarok rajta. Ez a fenék szerintem olyan semmilyen.

[link]


2015. jan. 5. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó fenék.
2015. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát bevezetném a mackót a mézesbödönbe!
2015. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lapos
2015. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát pedig ha ilyesmi feneked van akkor biztos jó kis feneked van :D szerintem jó :D
2015. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik
2015. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kicsi, nem elég telt, vékony a nő combja is a képen, de mivel nem egyezik a véleményem másokéval, ezért le leszek pontozva, hogy hülye vagyok.
2015. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még (sokkal) jobbá is tehető, de már most is korrekt! Ha tényleg ugyanilyen :-)
2015. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a kisfiúkat kérdezed,meg a pedomacikat,akkor ideális.Ha a férfiakat,akkor bizony "olyan semmilyen".Önmagában hízni rá nyilván egészségtelen,de a sport sokat segíthet a kívánt cél elérésében(ha nem egész napos lustálkodással akarod gömbölyűbbé tenni).
2015. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem remek, pici fenék, aranyos, ha rád ül nem leszel lapos.
2015. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja, én pl a fiuk nevében nem tudok válaszolni, de férfiként azt kell kérdeznem, hogy ennek a csajnak hol a segge?
2015. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!