Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik miért gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért gondolnak bele sokkal többet abba, hogy szóba állok, beszélgetek velük?

Figyelt kérdés
Olyanokkal is beszélgetek, aki nem vonzó számomra, de nekem ezek a beszélgetések nem jelentenek többet.
2015. jan. 6. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt ezen az oldalon ha visszaír egy lány azt már úgy veszik hogy több is lehet belőle!
2015. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Élőben is, nem feltétlenül csak itt.
2015. jan. 6. 11:21
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
56%
Mert szeretnék, h több legyen, és nem egyértelműek a jelzéseid.
2015. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de nekik igen

szaporodni akarnak, ennyi

2015. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem flörtölök olyanokkal, akik számomra nem vonzók. Az, hogy nem vagyok bunkó, és beszélgetek egy semleges témáról, nem jelent felhívást keringőre. Sajnos volt, akivel bunkónak kellett lennem, mert másból nem értett, és volt, akivel meg kellett szakítanom mindenféle kommunikációt a köszönésen kívül, ez csak közös munka miatt kellemetlen.
2015. jan. 6. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert régen voltak ugye illemszabályok erre az esetre is, de ma már ha egy lány nem akar szexelni egy fiúval, akkor általában minősíthetetlen bunkó módon küldi el a fenébe.

Tehát a fiú gondolhatja azt, hogy ha nem így küldöd el az első szóra, akkor szexet akarsz tőle.

Sajnos.

A mostani világunk nem igazán kedvez a normális emberi kapcsolatoknak.

2015. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én olyan főiskolára jártam, ahol kb. 10-szer annyi fiú volt, mint lány, de ott ez valahogy normálisan működött, van, akivel azóta is tartom a kapcsolatot haveri szinten. De tényleg sajnos ezt látom, hogy ha nem zárkózom el teljesen, illetve nem vagyok bunkó, vannak, akik nem veszik a lapot. És egy munkahelyen mondjuk nem kerülhetem el csakúgy a kollégákat, vagy egy tanfolyamon azokat, akik szintén akkor oda járnak. És ezekben a közegekben is vannak, akikkel minden további nélkül el tudok beszélgetni, de van, akitől tényleg el kell zárkózni. Engem nem zavarna egy ilyen helyen kialakuló kapcsolat, ha az kölcsönös, szóval nem is az. Korábban, érettségiig nem voltam ilyen helyzetben, mert kb. észre sem vettek azelőtt.
2015. jan. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!